15 کرسی آزاداندیشی تا پایان سال جاری دراین دانشگاه برگزار می‌شود

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۳ مهر ۱۳۹۵


15 کرسی آزاداندیشی تا پایان سال جاری دراین دانشگاه برگزار می‌شود

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد لرستان:

15 کرسی آزاداندیشی تا پایان سال جاری دراین دانشگاه برگزار میشود

 

 

حجتالاسلام قدرتی بابیان این مطلب اظهار داشت کرد: امسال کرسیهای آزاداندیشی دانشگاه آزاد لرستان در محورهای اقتصاد مقاومتی، ازدواج دانشجویی، انتخابات ریاست جمهوری، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، امربهمعروف و نهی از منکر وبرگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: دبیرخانه مختص کرسیهای آزاداندیشی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد لرستان تشکیل‌شده و موضوعات و برنامه‌های مرتبط با بحث کرسیهای آزاداندیشی را تدریس و اجرا می‌کند. همچنین امسال از ظرفیتهای تشکلهای دانشجویی در برگزاری کرسیهای آزاداندیشی استفاده خواهیم کرد و تاکنون نیز استقبال این تشکلها از این موضوع خوب بوده است.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ادامه داد: همچنین 15 کرسی آزاداندیشی با محوریت مباحث بصیرتی و سیاسی ازجمله شعار سال، انتخابات و…. در سال جاری در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد لرستان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه با برگزاری کرسیهای آزاداندیشی فضایی برای بیان شبهات و پاسخگویی به دانشجویان ایجاد می‌شود و قطعاً برگزاری دقیق آنها به نفع دانشجویان است، خاطرنشان کرد: اهتمام براین است که کرسیهای آزاداندیشی در دانشگاه آزاد لرستان در سطح گسترده و باکیفیت بالا برگزار شوند.

منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *