پژوهشهای نوین در حوزه علم انسانی ارایه می‌شود


دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۵


پژوهشهای نوین در حوزه علم انسانی ارایه می‌شود


در قالب کنفرانس بین‌المللی؛

پژوهشهای نوین در حوزه علم انسانی ارایه می‌شود

چهارمین دوره کنفرانس بین‌المللی پژوهشهای نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی با هدف ارائه جدیدترین دستاوردها و نوآوریها در این حوزه‌ها برگزار می‌شود.
با توجه به اهمیت علم و فناوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد.
ازاین‌رو، در پی پیچیدگی بی‌سابقه و چالشهای وجودی انسان، چهارمین کنفرانس بین‌المللی پژوهشهای نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی برگزار می‌شود.
این کنفرانس با هدف گرد هم آوردن جامعه دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک‌گذاری تجارب و نتایج تحقیقات در مورد تمام جنبه‌های تخصصی و میان‌رشته‌ای برگزار خواهد شد.
همچنین این کنفرانس فرصتی را برای ارائه و بحث در مورد جدیدترین نوآوریها، روندها، نگرانیها و چالشهای عملی مواجه شده و راه‌حلهای اتخاذشده درزمینه‌های مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی، فراهم می‌کند.
پس از برگزاری دوره‌های قبلی این کنفرانس در ترکیه، دبی و گرجستان، دوره چهارم این کنفرانس با مشارکت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim University و Kaunas University of Technology در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ مطابق ۶ سپتامبر ۲۰۱۶ در آتن یونان برگزار می‌شود.
علاقمندان می‌توانند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس یا زمینه‌های مرتبط است را به‌صورت فردی یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می‌توانند بدون ارائه مقاله، به‌عنوان شرکت‌کننده آزاد از این ‌رویداد علمی استفاده کنند.
منبع: مهر

نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *