پذیرش ۱۳ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ آبان ۱۳۹۵


پذیرش ۱۳ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵

توکلی خبر داد:

پذیرش ۱۳ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵

 701139134

مشاور عالی سازمان سنجش از ظرفیت 13 هزارنفری برای پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سرتاسری 95 خبر داد و گفت: تمامی افراد که در آزمون ثبتنام کرده یا نکردهاند میتوانند دراین مرحله شرکت کنند.

دکتر حسین توکلی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام ظرفیت رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت برای برخی از کدرشته‌های دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و سایر دوره‌های دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی در کنکور سال 95 بر روی سایت سازمان سنجش قرارگرفته است.

وی افزود: تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون با نمره کل مساوی و یا بیشتر از یک (با توجه به نتیجه کارنامه اولیه) بر اساس ضوابط، شرایط اطلاعیه، دفترچه‌های راهنمای شماره یک و دو و سایر اطلاعیه‌ها می‌توانند در روزهای 23 تا 26 آبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق و اطلاع از کدرشته‌محلهای مربوط نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی یادآور شد: هر داوطلب می‌تواند 50 کد رشته محل را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

وی اظهار داشت: در آن دسته از کدرشته‌های تحصیلی که پذیرش آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد، متقاضیان اعم از اینکه در آزمون ثبت‌نام کرده و در جلسه آزمون حاضر بوده یا نبوده‌اند و یا حتی در آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، امکان ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 95 رادارند.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: آن دسته از افرادی که آزمون سرتاسری 95 ثبت‌نام و شرکت نکرده‌اند باید دراین مرحله برای ثبت‌نام 180 هزار ریال (18 هزار توماشن) بابت هزینه ثبت‌نام پرداخت کنند.

وی با اشاره به میزان ظرفیت پذیرش که دراین مرحله از سوی دانشگاهها اعلام‌شده است، گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو دراین مرحله 13 هزار و 672 نفر اعلام‌شده است که 6 هزار و 415 نفر در دوره روزانه، 3 هزار و 352 نفر در دوره شبانه، 207 نفر در دوره نیمه‌حضوری، 2 هزار و 830 نفر در فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، 111 نفر در پردیس خودگردان و 757 نفر در دوره مجازی دانشگاههای دولتی است.

منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *