ورود نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی به خاک سوریه برای جاسوسی

دسته: غیر حقوقی , مطالب برگزیده
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۵


ورود نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی به خاک سوریه برای جاسوسی

شبکه دو اسراییل فاش کرد؛

ورود نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی به خاک سوریه برای جاسوسی

 

 

617416449

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی از نفوذ مکرر نیروهای ویژه وابسته به ارتش این رژیم به خاک سوریه باهدف جمعآوری اطلاعات و جاسوسی خبر داد.

این شبکه غیردولتی رژیم صهیونیستی یک گزارش تصویری پخش کرد که نشان می‌داد یگان ویژه “کرکس” وابسته به نیروی اطلاعات میدانی ارتش رژیم صهیونیستی وارد مرزهای سوریه در شمال اسراییل شده است. “دنی کشمارو” گزارشگر این شبکه نیز در جریان حضورش در مرزهای سوریه به همراه این یگان شبانه و با پای پیاده وارد روستایی دورافتاده در عمق خاک سوریه که حدوداً نیم کیلومتر با مرزهای سرزمینهای اشغالی فاصله دارد، شده بود. کشمارو گفت: ما توانستیم به همراه نیروهای ارتش از آنجا همه‌چیز را بشنویم و ببنیم. این گزارش همچنان نشان داد که سربازان به صدای خودروهای زرهی که در نزدیکی در حال عبور بودند، گوش می‌دادند و روند درگیری بین ارتش سوریه و نیروهای مخالف و نیز کارهای برخی سوریهایی که در روستای نزدیک مرزهای اسراییل زندگی می‌کنند را زیر نظر گرفته بودند. در این گزارش آمده است، نیروهای این یگان از تجهیزات استراق سمع و تجهیزات جاسوسی برای شنود مکالمات و رصد تحرکات نیروهای ارتش سوریه و گروههای مخالف مسلحی که در منطقه جولان و جنوب سوریه همراه ارتش این رژیم تلاش می‌کنند و نیز زیر نظر گرفتن عملکرد داعش استفاده می‌کردند. این شبکه به نقل از نیر مگدیش، فرمانده یگان گزارش داد: ما مراقب وقایع داخل روستاهای سوریه هستیم تا اسراییل را از وقایعی که پشت آن است، حفظ کنیم. ما از اینجا در عمق خاک سوریه مأموریت خود را انجام می‌دهیم. مگدیش ادامه داد: ما مراقب همه‌چیز حتی داعش هستیم به‌طوری‌که سربازان ما عناصر داعش را تحت کنترل دارند و از بالای یکی از ساختمانهای روستای سوری که در این گزارش نامی از آن آورده نشده به‌طور نوبتی نگهبانی می‌دهند و اوضاع را تحت کنترل دارند.

اگر این گزارش صحت داشته باشد اولین بار است که ارتش رژیم صهیونیستی از فعالیت نیروهایش در داخل خاک سوریه پرده برمی‌دارد؛ مسأله‌ای که قبلاً آن را تکذیب می‌کرد. دو هفته پیش ارتش رژیم صهیونیستی از بمباران توپخانه‌ای به مقر ارتش سوریه در واکنش به اصابت خمپاره‌ای به بلندیهای جولان اشغالی خبر داد.

طی ماههای گذشته حوادثی از این دست یعنی اصابت خمپاره به بلندیهای جولان که اکثر مساحت آن تحت اشغال صهیونیستهاست، تکرار شده که منبع آن‌طرف سوری و در نتیجه درگیریهای کنونی بین نیروهای نظام و مخالفان مسلح بوده است و اسراییل نیز بارها به این حوادث با بمباران مواضع ارتش سوریه پاسخ داده است.

منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *