هدف از امضای تفاهم‏‌نامه با سازمان تامین‌اجتماعی ارتقای مشارکتهای مردمی در امر پیشگیری است

دسته: رویداد حقوقی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۵


هدف از امضای تفاهم‏‌نامه با سازمان تامین‌اجتماعی ارتقای مشارکتهای مردمی در امر پیشگیری است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه:

هدف از امضای تفاهم‏نامه با سازمان تامیناجتماعی ارتقای مشارکتهای مردمی در امر پیشگیری است

 

 

الفت گفت: هدف از امضای تفاهم‌نامه میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و سازمان تامین‌اجتماعی، ارتقای مشارکتهای مردمی و عمومی در امر پیشگیری است.

محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در جلسه امضای تفاهم‌نامه با سازمان تامین‌اجتماعی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسین (ع) گفت: دراین تفاهم‌نامه اجرای سیاستها و اقدامات پیشگیرانه و برنامه‌های ملی پیشگیری مدنظر قرارگرفته است.

وی گفت: مدیران کل دو دستگاه با شناخت ظرفیتهای موجود، گام نخستین این حرکت خجسته را از سال 94 برداشته‌اند که دراین مدت جلسات مختلفی بین دو دستگاه تشکیل شد.

این مسئول عالی قضایی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دستگاههایی که بیشترین ارتباط را با مردم دارد سازمان تامین‌اجتماعی است که حدود 42 میلیون نفر از مردم را تحت پوشش قرار می‌دهد و دارای ظرفیتهایی مثل بیمارستانها و کارگاهها است که این ظرفیتها این امکان را می‌دهد که بتوانیم فعالیتهای خود را با مساعدت ریاست سازمان تامین‌اجتماعی به‌پیش برده و اصل مردمی کردن پیشگیری را از این طریق محقق کنیم. وی یادآور شد: هدف از امضای تفاهم‌نامه میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و سازمان تامین‌اجتماعی، ارتقای مشارکت‎های مردمی و عمومی در امر پیشگیری است.

الفت تصریح کرد: از طریق این تفاهم‌نامه می‌توانیم به اهداف خود رسیده و برنامه توانمندسازی و پیشگیری را دنبال کنیم و در مسیر اجرای برنامه‌های خود قدم برداریم.

معاون اجتماعی قوه قضاییه در پایان ضمن تقدیر از همکاریهای وزیر کار گفت: امیدواریم که بتوانیم با همکاری دستگاهها بیشترین محصول را از اقدامات پیشگیرانه برداشت کنیم.

منبع: میزان


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *