نقشه جدید آمریکایی‌ها برای ضربه‌ زدن به جمهوری اسلامی از طریق یکی از کشورهای منطقه!

دسته: آخرین مطالب , حقوق بین الملل
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶


نقشه جدید آمریکایی‌ها برای ضربه‌ زدن به جمهوری اسلامی از طریق یکی از کشورهای منطقه!

نقشه جدید آمریکاییها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی از طریق یکی از کشورهای منطقه!

بنابراین، در دیدار اخیری که وزیر جدید امور خارجه آمریکا یعنی «رکس تیلرسون» با «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه داشته است، برنامه ریزی های آمریکایی ها برای ضربه زدن به ایران تشریح و بر فراهم کردن زمینه بیشتر برای فعالیت منافقین در این کشور (ترکیه) تأکید شده است. البته قرار است این فعالیت منافقین کاملا مخفیانه و با پوشش های دیگری انجام بشود.

آمریکایی ها پس از کنار رفتن «باراک اوباما» و روی کار آمدن «دونالد ترامپ»، روش مواجه خودشان را با جمهوری اسلامی ایران عوض کرده اند و علاوه بر حفظ شاکله و ساختار تحریم ها، در نظر دارند از طریق ایجاد یک پایگاه ضد ایرانی در منطقه به جمهوری اسلامی و منافع آن ضربه بزنند.

شنیده شده که اردن به پایگاه مشترک سعودی ها، ترک ها، منافقین و دموکرات ها علیه جمهوری اسلامی ایران، عراق و سوریه تبدیل شده و البته این مسأله به شدت توسط آمریکایی ها در جهت ضربه زدن به ایران مورد حمایت قرار گرفته است.

همچنین آمریکایی ها که ایران را مانع اصلی منافع غیر مشروع خود در منطقه می بینند، برای ایجاد تنش بین جمهوری اسلامی ایران و همسایگانش، نهایت تلاش خود را به کار بسته اند و در این مسیر، عربستان سعودی و ترکیه را به عنوان اهداف اصلی خود در این زمینه تعریف کرده اند. بنابراین، در دیدار اخیری که وزیر جدید امور خارجه آمریکا یعنی «رکس تیلرسون» با «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه داشته است، برنامه ریزی های آمریکایی ها برای ضربه زدن به ایران تشریح و بر فراهم کردن زمینه بیشتر برای فعالیت منافقین در این کشور (ترکیه) تأکید شده است. البته قرار است این فعالیت منافقین کاملا مخفیانه و با پوشش‌های دیگری انجام بشود.

منافقین که دست آنها به خون بسیاری از هموطنانشان آلوده است، پس از رانده شدن از عراق با حمایت آمریکایی ها در کشور آلبانی استقرار داده شدند و امروز آلبانی و دانمارک به دو مقر اصلی ضد انقلاب تبدیل شده است. عزم دولت ترامپ نیز بر حمایت از این افراد گذاشته شده و سران آنان نیز با خیانت دیگری به ملتشان مقرر کرده اند که فعالیت این گروهک تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران با حمایت آمریکایی ها ادامه پیدا کند. نامه نگاری به ترامپ و دادن اطلاعات غلط درباره اقدام احتمالی ایران برای انجام اقدامات نظامی در زمینه هسته ای که اخیرا توسط گروهک تروریسی منافقین در آمریکا صورت گرفت، بخشی از برنامه های جدید این سازمان تروریسی منحوس علیه جمهوری اسلامی ایران است. از قرار معلوم، مقرر شده که منافقین در پوشش گروهک های تروریسی نیز اقدامات و عملیات هایی در نقاط مختلف کشور برای ترور و خرابکاری انجام بدهند. منبع: تابناک


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *