مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی تمدید شد

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲ آبان ۱۳۹۵


مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی تمدید شد

مهلت ثبتنام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی تمدید شد

 

 

مدیر مرکز فرهنگی اردویی دانشجویی نهاد رهبری در دانشگاهها از تمدید مهلت ثبتنام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی خبر داد.

حسین جوادی با اشاره به استقبال زوجهای دانشجو از بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی گفت: به درخواست دانشگاهیان واجد شرایطی که نتوانستند در مهلت اعلام‌شده برای شرکت در بیستمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی شرکت کنند، مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 12 آبان ماه تمدید شد.

وی افزود: دانشگاهیان متقاضی جهت ثبت‌نام در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی می‌توانند تا تاریخ 12 آبان با مراجعه به سایت www.ezdevaj.nahad.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیر مرکز فرهنگی اردویی دانشجویی نهاد رهبری در دانشگاهها در خصوص آخرین آمار ثبت‌نام‌شدگان نیز گفت: تاکنون حدود 20 هزار زوج در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند که استانهای تهران، اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب بیشترین ثبت‌نام و استانهای اردبیل، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام کمترین میزان ثبت‌نام را داشته‌اند.

وی افزود: 35 درصد ثبت‌نام‌شدگان این دوره از دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، 24 درصد دانشگاه آزاد اسلامی، 8.5 درصد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 7.5 درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوده‌اند.

جوادی درباره مقطع تحصیلی دانشجویان ثبت‌نام‌شده نیز گفت: 60.5 درصد دانشجویان ثبت‌نام‌شده در مقطع کارشناسی، 25.5 درصد در مقطع کارشناسی ارشد، 8 درصد در مقطع دکتری و 8 درصد در مقطع کاردانی مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاههای آموزشی که برای زوجین در طول سفر پیش‌بینی‌شده اظهار داشت: علاوه براین کارگاههای حضوری، آموزش‌ مهارتهای زندگی مشترک نیز به‌صورت مجازی و در قالب بسته‌های متنوع در سایت مرکز آموزش مجازی نهاد به آدرس www.un.nahad.ir برگزاری شده است تا زوجها قبل از سفر بتوانند از آموزشهای آن بهره‌مند شوند. جوادی یادآور شد: کانال هم‌سفر تا بهشت به آدرس telegram.me/hamsafartabehesht در شبکه‌های اجتماعی علاوه بر اطلاع‌رسانی به زوجهای دانشجو درباره آخرین وضعیت کاروانها و اطلاعیه‌های ستاد ازدواج دانشجویی مطالب مفید و کاربردی برای زیباتر شدن زندگی مشترک را نیز به زوجها ارائه می‌دهد.

مدیر طرح ملی هم‌سفر تا بهشت افزود: امسال باهدف آگاهی بخشی به دانشگاهیان مجرد برای انتخاب دقیق و آگاهانه، کانال ارتباطی با عنوان از انتخاب تا ازدواج به آدرس entekhab_ta_ezdevaj@ نیز راه‌اندازی شده است. منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *