مدیرعامل بانک صادرات استعفا داد

دسته: غیر حقوقی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۲ تیر ۱۳۹۵


مدیرعامل بانک صادرات استعفا داد

مدیرعامل بانک صادرات استعفا داد

دنیای حقوق: متن استعفانامه داوطلبانه مدیرعامل بانک صادرات ایران که در مورخ هفتم تیرماه سال جاری به دکتر طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی تقدیم شده است، به شرح زیر می‌باشد.
جناب آقای دکتر طیب‌نیا
مقام عالی محترم وزارت امور اقتصادی و دارائی و رئیس مجمع بانک صادرات ایران
با سلام و احترام؛
همانگونه که مستحضرند اینجانب در تاریخ ١٣٩٣/١٢/٠۶ به‌عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره بانک صادرات ایران منصوب و در طول یکسال و چهار ماه که در این بانک حضور و فعالیت مستمر و شبانه‌روزی داشتم، تمام همت، عزم و اراده خود را در جهت خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف و بزرگوار میهن اسلامی بکار بسته و در سایه منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و در راستای حمایت از تولید و اشتغال در کشور تلاش نموده‌ام.
در طول این مدت علاوه بر مسئولیت خطیر و پر ریسک این بانک، ساماندهی معضلات مبتلا به تعاونی اعتباری منحله میزان که از طرف مسئولین محترم نظام و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به این بانک سپرده شد، بر عهده اینجانب قرار گرفت. مسئولیتی که با توجه به وقوع بحران اجتماعی و امنیتی ناشی از عملکرد تعاونی منحله مذکور در سطح چند استان بود، با همت تمامی همکارانم در این بانک به نحو شایسته و مطلوبی مدیریت شد بطوریکه تاکنون انتظارات حدود ٩٢ درصد از سپرده‌گذاران ساماندهی شده و مشکل امنیتی موردبحث مرتفع گردید. بدین ترتیب تصدیق می‌فرمایید که در طی این مدت اینجانب مدیریت دو مجموعه شامل بانک صادرات ایران و تعاونی اعتباری منحله میزان را بر عهده داشته‌ام. خداوند متعال را شاکرم که در طول این مدت تمامی امور بر طبق ضوابط و مقررات صورت پذیرفته و کلیه پرداختها به کارکنان، مدیران و اینجانب کاملاً با مصوبات قانونی مجمع و رویه ۶٣ ساله فعالیت این بانک و افزایش ضرایب سالانه مطابق بوده و در چارچوب ضوابط و مقررات حاکم محقق شده است.
بانک صادرات ایران به‌عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور و دارای نزدیک به 3 هزار واحد صفی و ستادی و تعداد 32 هزار نفر پرسنل و منابع بالای هزار و 150 تریلیون ریال و حجم دارائیهای هزار و 370 تریلیون ریال مشغول فعالیت می‌باشد. علیرغم کسب این توفیقات در طول مدت کوتاه حضور در بانک صادرات ایران با توجه به فضای ایجادشده در رسانه‌های کشور در خصوص پرداختهای بالا به مدیران صرفاً به احترام مردم عزیز کشور و تنویر افکار عمومی و به دلیل اینکه بنده همواره خود را سرباز وفادار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این ملت می‌دانم. خواهشمند است با استعفای داوطلبانه اینجانب موافقت فرمایید.
در پایان ضمن تقدیر و تشکر فراوان از پرسنل گرامی و ارزشمند بانک صادرات ایران، امیدوارم در هر مقطع از زمان و به اقتضای هر آنچه به افزایش رشد و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک می‌نماید، انجام وظیفه نمایم.
اسماعیل للـه‌گانی
ظهر روز پنجشنبه وزیر امور اقتصاد و دارایی سیاوش زراعتی که پیش‌ازاین سابقه عضویت در هیئت‌مدیره بانک تجارت را در کارنامه کاری خود داشت به‌عنوان مدیرعامل بانک صادرات ایران معرفی و جایگزین اسماعیل لله‌گانی شد. منبع: میزان


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *