مخوفترین قاتلان سریالی جهان

دسته: تاریخ
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۵


مخوفترین قاتلان سریالی جهان

مخوفترین قاتلان سریالی جهان

1 موسس (موسی) سیتسول (MOSES SIHOLE)

این قاتل سریالی اهل کشور آفریقایی جنوبی در فاصله سالهای 1994 تا 1995 دراین کشور سرگرم انجام اعمال جنایت‌کارانه خود بود. قربانیان او را اکثراً زنانی که در جستجوی کار بودند تشکیل می‌دادند و قاتل سریالی با معرفی کردن خود به‌عنوان یک بازرگان و فعال اقتصادی سطح بالا، طعمه‌های خود را با دادن وعده‌های فریبنده به نقاط دور از شهر و خلوت می‌برد، به آنها تجاوز می‌کرد و مورد شکنجه‌های بی‌رحمانه قرار می‌داد و به قتل می‌رساند. او سرانجام در سال 1995 به جنگ پلیس آفریقای جنوبی افتاد و به خاطر انجام 38 فقره قتل طبق قوانین آن کشور به 930 سال زندان محکوم شد و در حال حاضر دوران محکومیت پایان نیافتنی خود را می‌گذراند.

2 شرحی تاچ (SERHY TKACH)

قاتل سریالی اهل اوکراین که در فاصله سال 1984 تا سال 2005 به ارتکاب قتلهای سریالی مشغول بود. این قاتل سریالی چند سالی در نیروی پلیس اوکراین در سمت بازجویی جنایی خدمت می‌کرد ولی بعد از اخراج از خدمت پلیس به یک قاتل سریالی بسیار بی‌رحم تبدیل شد. قربانیان این افسر سابق پلیس اوکراین را دختران 8 تا 18 ساله تشکیل می‌دادند. او بعد از شکار طعمه‌های خود آنها را بعد از شکنجه‌های زیاد خفه می‌کرد و سپس بدن بی‌جان قربانیان را مورد تجاوز قرار می‌داد. قاتل سریالی اوکراینی به جرم ارتکاب 36 فقره محاکمه و به اعدام محکوم شد. شواهد نشان می‌دهد که تعداد واقعی قربانیان او حدود یک‌صد فقره بوده است که خود قاتل سریالی هم در جریان محاکمه به آن اعتراف کرد.

3 گناد میخایوپیخ

قاتلی که اشیاء قیمتی قربانیانش را به همسرش هدیه می‌داد.

قاتل سریالی اهل بلاروس در فاصله سالهای 1971 تا 1985 به ارتکاب اعمال جنایت‌کارانه و قتل انسانهای بی‌گناه مشغول بود. در پرونده اتهامی او قتل 36 زن به روش خفه کردن به ثبت رسیده است اما تعداد واقعی قربانیان او حدود 55 نفر برآورد شده است. او بعد از کشتن طعمه‌هایش، زیورآلات و اشیاء قیمتی آنها را جمع‌آوری و به همسرش هدیه می‌کرد.

4– هادی محمد میسفیویی (HADI MOHAMMAD MESFEWI)

مجازات زنده‌به‌گور شدن در دیوار برای قاتل سریالی مراکش.

قاتل سریالی اهل کشور مغرب (مراکش) که در سال 1906 بعد از به قتل رساندن افزون بر 36 زن و دختر دستگیر و دادگاه او را به مجازات زنده‌به‌گور شدن در دیوار محکوم کرد و به سزای اعمالش رسید.

5 تد باندی (TED BUNDY)

رکورددار قتلهای سریالی در یک روز

قاتل سریالی آمریکایی که در فاصله سالهای 1974 تا 1978 به قتل و سر به نیست کردن انسانها مشغول بوده. در پرونده رسمی اتهامی او قتل افزون بر 36 نفر به ثبت رسیده اما شواهد موجود حکایت از قتل تعداد بیشتری انسان بی‌گناه به دست این قاتل سریالی می‌کرده است، تد باندی فردی جذاب و خوش‌قدوقامت بود که طعمه‌های خود را به‌آسانی مجذوب خود می‌کرد. اکثر قربانیان این قاتل سریالی را هم زنان و دختران تشکیل می‌دادند. به‌موجب برخی برآوردهای کارآگاهان او افزون بر یک‌صد زن و دختر را طی چهارسالی که به ارتکاب جنایت مشغول بوده به قتل رسانده است. او چند بار از زندان گریخت و در فاصله یک‌روزه دستگیری و بازگشت دوباره به زندان مرتکب چند قتل دیگر شده است. او در یک روز و در فاصله چند ساعت طعمه‌های خود را می‌فریفت و در نقطه‌ای خلوت و ساکت آنها را به قتل می‌رساند. سرانجام تد باندی در سال 1978 دستگیر و به مجازات اعدام روی صندلی برقی محکوم شد.

6- قاتل سریالی اصغر بروجردی معروف به اصغر قاتل

اصغر بروجردی معروف به اصغر قاتل که در فاصله سالهای 1907 تا 1934 در ایران و عراق به ارتکاب جنایت مشغول بود. طعمه‌های او را پسران جوان تشکیل می‌دادند. او طعمه‌های خود را بعد از تجاوز به آنها به قتل می‌رساند و سر آنها را با چاقو از تن جدا می‌کرد و در داخل سطلی با خود همراه می‌برد. اصغر قاتل بعد از ارتکاب چندین قتل در ایران برای فرار از چنگ پلیس مدتی به عراق رفت و در آنجا نیز مرتکب چند قتل شد. او در طی سالهای ارتکاب به قتلهای سریالی وحشت زیادی را در میان مردم ایران ایجاد کرده بود ولی سرانجام در سال 1934 دستگیر و به دار مجازات آویخته شد. اصغر قاتل درمجموع افزون بر 33 انسان را به طرز فجیعی به قتل رساند.

7- واسیلی کومارف (VASILI KOMAROF)

قاتل سریالی اهل روسیه که در فاصله سالهای 1921 تا 1923 دراین کشور به کشتن طعمه‌های خود مشغول بود. این قاتل سریالی در روسیه به گرگ مسکو شهرت پیداکرده بود و تا قبل از افتادن به چنگ قانون افزون بر 33 انسان را به طرز فجیعی به قتل رساند. دادگاه او را به اعدام محکوم کرد و حکم اعدام او در هجدهم ماه ژوئن سال 1923 به مورداجرا گذاشته شد.

8- رمضان عبدالرحیم منصوره

قاتل سریالی که طعمههایش را در قطارهای در حال حرکت به قتل میرساند

قاتل سریالی اهل کشور مصر که در فاصله سالهای 1996 تا سال 2000 به قتل انسانهای بی‌گناه مشغول بود. او رهبری یک گروه جنایت‌کارانه را بر عهده داشت. اغلب قربانیان این قاتل سریالی مصری را کودکان خیابانی 10 تا 14 ساله تشکیل می‌دادند. او که نزد مردم مصر به قاتل قطار سریع‌السیر معروف شده بود، طعمه‌های خود را در قطارهایی که میان قاهره و بندر اسکندریه رفت‌وآمد می‌کردند به قتل می‌رساند. او قربانیان خود را قبل از کشتن مورد شکنجه و تجاوز قرار می‌داد و بعد از قتل، جنازه آنها را از پنجره قطار به بیرون پرتاب می‌کرد و اثری از آنها در قطار برجا نمی‌ماند. در مواردی هم قربانیان خود را به داخل رود نیل می‌انداخت یا آنها را زنده‌به‌گور می‌کرد. در پرونده اتهامی این قاتل سریالی مصری قتل حداقل 32 کودک و نوجوان جنایاتی به ثبت رسیده است.

منبع: هفته نامه صوراسرافیل شماره 61


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *