شهادت آتش‌نشان شجاع و فداکار تهرانی در میان دود و آتش
 نجات جان 15 نفر در غرب تهران

دسته: غیر حقوقی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۵


شهادت آتش‌نشان شجاع و فداکار تهرانی در میان دود و آتش
 نجات جان 15 نفر در غرب تهران

شهادت آتش‌نشان شجاع و فداکار تهرانی در میان دود و آتش
 نجات جان 15 نفر در غرب تهران

دنیای حقوق: جلال ملکی: ساعت 1:25 بامداد امروز آتش‌سوزی گسترده ساختمان مسکونی در غرب تهران به آتش‌نشانان اعلام شد. بلافاصله مأموران چهار ایستگاه به محل حادثه در بلوار لاله شرقی خیابان پژوهنده اعزام شدند.
وی ادامه داد: با حضور مأموران مشخص شد حریق در طبقه زیرزمین یک ساختمان چهار طبقه رخ‌داده و آپارتمان 70 متری در طبقه منفی یک در شعله‌های آتش می‌سوزد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه دود زیادی ساختمان را فراگرفته بود اظهار داشت: آتش‌نشانان با تجهیزات کامل وارد ساختمان شده و توانستند 15 نفر از ساکنان را خارج کنند.
ملکی ادامه داد: پس‌ازاینکه تمامی ساکنان ساختمان خارج شدند، آنها اعلام کردند پیرزن تنهایی در زیرزمین زندگی می‌کند و به‌احتمال‌زیاد در شعله‌های آتش گرفتارشده است.
بلافاصله آتش‌نشانان به زیرزمین که دارای دود و حرارت زیادی بود رفتند، اما به یکباره یکی از آتش‌نشانان نقش زمین شد که بلافاصله توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد. همچنین در کف راهرو زیرزمین پیرزن 89 ساله‌ای که دارای معلولیت جسمی بود بیهوش روی زمین پیدا شد.
بلافاصله این فرد به خارج ساختمان منتقل شد اما مشخص شد جانش را ازدست
‌داده است.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه متأسفانه ساعتی بعد از سوی کادر درمانی اعلام شد علی قانع آتش‌نشان 36 ساله شجاع تهرانی که برای نجات جان شهروندان به میان دود و آتش رفته بود به علت شدت جراحات به شهادت رسیده است.

نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *