سقف افزایش وامهای دانشجویی اعلام شد

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۵


سقف افزایش وامهای دانشجویی اعلام شد

سقف افزایش وامهای دانشجویی اعلام شد

 164646618

رییس صندوق رفاه دانشجویان از افزایش سقف وامهای دانشجویی سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به افزایش 33 تا 200 درصدی وامهای دانشجویی وزارت علوم در سال جاری، درخواست وام تحصیلی تمام متقاضیان پوشش داده میشود.

دکتر مجتبی صدیقی، با اعلام این مطلب اظهار کرد: پوشش و تعرفه وامهای دانشجویی سال جاری در مقایسه با سال گذشته بیشتر شده است. در واقع وامهای دانشجویی وزارت علوم امسال بین 33 تا 200 درصد افزایش پیدا کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به افزایش درصد وامهای دانشجویی وزارت علوم در سال جاری، تلاش می‌کنیم جمعیت بیش‌تری از متقاضیان از وام تحصیلی بهره‌مند شوند.

رییس سازمان دانشجویان گفت: سال گذشته تمامی درخواستها برای دریافت وامهای تحصیلی دانشجویان از سوی این وزارتخانه پوشش داده شد و امسال نیز هر دانشجویی که درخواست وام تحصیلی کند به تقاضای وی پاسخ داده می‌شود.

دکتر صدیقی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر افزایش میزان وام تحصیلی دانشجویان، اتفاقی دیگری که در سال جاری افتاد این است که از مهرماه امسال ماهیانه 700 هزار تومان وام ویژه به دانشجویان دوره دکتری روزانه، غیربورسیه و غیرشاغل پرداخت می‌شود. منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *