راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲ شهریور ۱۳۹۵


راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی خرداد

راهاندازی کانون فارغالتحصیلان دانشگاه علمی کاربردی

 

معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی از راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان این دانشگاه خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این کانون وضعیت اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاه رصد می‌شود.

بهزاد بهرامی نسب گفت: درگذشته موضوعی به‌عنوان کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی وجود داشت اما این کانون فعال نبود بنابراین در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد کانونی فعال دراین حوزه هستیم.

وی افزود: برنامه داریم کانون فارغ‌التحصیلان را در سازمان مرکزی و واحدهای استانی این دانشگاه راه‌اندازی کرده و این کانون فعالیت مستمر داشته باشد. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این کانون می‌توانیم وضعیت اشتغال فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموختگان این دانشگاه را رصد کنیم.

بهرامی نسب گفت: با توجه به اینکه این دانشگاه دارای دو نوع دانشجوی آزاد و شاغل است، بنابراین برنامه‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز باید متناسب با وضعیت دانشجویان باشد. وی عنوان کرد: شیوه و نحوه اجرای فعالیتهای فرهنگی دانشجویی این دانشگاه متناسب با وضعیت دانشجویان این دانشگاه طراحی و برنامه‌ریزی می‌شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: اولویت اصلی برنامه‌های فرهنگی دانشجویی این دانشگاه بر پایه ترویج و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی میان خانواده‌های ایرانی است.

بهرامی نسب تأکید کرد: در برنامه‌های فرهنگی دانشجویی این دانشگاه زمینه‌ای فراهم می‌شود تا خانواده‌های ایرانی موضوع مهارت‌آموزی را درک کنند و تنها به دنبال تحصیل فرزندان خود در دوره‌های نظری نباشند.

وی گفت: با راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی قادر خواهیم بود فرهنگ توسعه و ترویج مهارت‌آموزی را در خانواده‌های ایرانی نهادینه کنیم.

منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *