دستور وزیر علوم درباره تغذیه دانشجویان در ایام ماه رمضان

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۵


دستور وزیر علوم درباره تغذیه دانشجویان در ایام ماه رمضان

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: با توجه به همزمانی ایام ماه مبارک رمضان با امتحانات دانشگاهی وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاهها تأکید کرد در این ایام در بحث غذا به بهترین نحو عمل کنند.
ذوالفقار یزدان مهر گفت: با توجه به همزمان شدن ایام امتحانات دانشجویان با ماه مبارک رمضان، محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در جلسه با روسای دانشگاهها که روز گذشته در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، تأکید کرد تا دانشگاهها خود را برای استقبال از ماه مبارک رمضان آماده کنند. وی درباره ارائه سحری و افطاری به دانشجویان خوابگاهی در ایام ماه مبارک رمضان افزود: برنامه‌ریزی در خصوص ارائه سحری و افطاری به دانشجویان خوابگاهی در ایام ماه مبارک رمضان بر عهده دانشگاهها است و خود دانشگاهها در این زمینه برنامه دارند در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد صندوق رفاه دانشجویان ورود کرده و کمک خواهد کرد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاهها تأکید کرد، در این ایام در بحث غذا و خدمات رفاهی به بهترین نحو عمل کنند،  تا دانشجویان بتوانند هم به اعمال عبادی خود برسند و هم امتحانات خود را به خوبی طی کنند.
به گزارش مهر، ماه مبارک رمضان از ۱۸ خرداد آغاز می‌شود و امتحانات دانشگاهها بر اساس تقویم آموزشی که  ارائه شده با این ایام همزمان است. منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *