حمایت چهار برابری از پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع بهداشت روان

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۵


حمایت چهار برابری از پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع بهداشت روان

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران خبر داد

حمایت چهار برابری از پایاننامههای دانشجویی با موضوع بهداشت روان

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران اعلام کرد: از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه با موضوع مسائل اجتماعی و بهداشتی و روانی تا 4 برابر معمول حمایت مالی می‌شود.

حمید پیروی با اشاره به برنامه‌های ویژه مرکز مشاوره دانشگاه تهران در سال جاری گفت: یکی از این برنامه‌ها در دست اجرا، حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی مقاطع تحصیلات تکمیلی است.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه کمیته‌ای متشکل از معاونتهای پژوهشی و دانشجویی دانشگاه تهران، مسائل بهداشتی روانی دانشجویان و مسائل اجتماعی که دراین کمیته به‌صورت پروپوزال مصوب شود و دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن را موضوع پایان‌نامه خود قرار دهند تا 4 برابر حمایت مالی معمول، موردحمایت مالی قرار می‌گیرند. رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران ادامه داد: موضوعاتی که مشکلی را از مشکلات معاونت دانشجویی، فرهنگی دانشگاه حل کند در اولویت قرار دارد.

پیروی با اشاره به دانشگاه عاری از دخانیات ادامه داد: طرح دیگری که مصوبه شورای سیاست‌گذاری و شورای فرهنگی دانشگاه را نیز اخذ کرده است، مصوبه «دانشگاه عاری از دخانیات» است که فعالیتهایی نیز دراین زمینه صورت گرفته تا دانشگاه تهران در آینده نزدیک به دانشگاه عاری از دخانیات تبدیل شود.

منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *