برنامه جامع صنعت بیمه بزودی تهیه می شود

دسته: رویداد حقوقی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۵


برنامه جامع صنعت بیمه بزودی تهیه می شود

رئیس کل بیمه مرکزی ایران اعلام کرد: برنامه جامعی برای توسعه صنعت بیمه در دست تهیه است که فعالیت‌های داخلی، بین المللی و توسعه ای این صنعت را در بر می گیرد.
دنیای حقوق: عبدالناصر همتی گفت: جزییات مربوط به این برنامه جامع پس از به نتیجه رسیدن آن و در آینده نزدیک به طور رسمی اعلام می شود.
وی درباره ورود شرکت های بین المللی بیمه به ایران پس از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت: این شرکت ها می آیند و مذاکره می کنند ولی ما دنباله رو آنها نیستیم، برای خود برنامه داریم و بر اساس آن پیش می رویم. همتی مهمترین برنامه خود در بیمه مرکزی ایران را نظارت جدی و حمایت از شرکت های بیمه عنوان کرد و گفت: ابتدا باید به صنعت بیمه سامان دهیم.
رئیس کل بیمه مرکزی خاطر نشان کرد: برای بیمه های نو که کمبود جدی صنعت بیمه است و نیز قبول بیمه در خارج از کشور که نوعی صادرات غیرنفتی است، برنامه داریم که به زودی اعلام می شود. همتی با اشاره به ابلاغ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه از سوی رئیس جمهوری اظهار داشت: در گام نخست باید آیین نامه های مربوط به این قانون تهیه و به شرکت های بیمه ابلاغ شود.منبع:ریسک نیوز،


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *