امیرحسین حسینی روابط عمومی فدراسیون فوتبال

دسته: حقوق ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۰ مهر ۱۳۹۵


امیرحسین حسینی روابط عمومی فدراسیون فوتبال

امیرحسین حسینی روابط عمومی فدراسیون فوتبال

940335052

رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال در مورد پاداش در نظر گرفته‌شده برای تیم ملی فوتسال در جام جهانی توضیحاتی ارائه کرد.
امیرحسین حسینی دراین مورد گفت: با توجه به اینکه ارقام پیشنهادی کمیته فوتسال با تأیید هیأت رئیسه فدراسیون اعلام‌شده است، برخی متأسفانه با کج‌سلیقگی و بدون در نظر گرفتن شرایط حساس تیم ملی فوتسال در دیدار مهم و حیاتی برابر روسیه، مطالبی را عنوان کرده‌اند که نیاز است توضیحاتی
دراین زمینه ارائه شود.
وی در ادامه بیان کرد: اگر با دقت به مصوبات هیأت رئیسه توجه کنیم، علاوه بر پاداش دلاری که برای بازیکنان در نظر گرفته‌شده، فدراسیون با توجه به توانمندیهای خود پاداش ریالی مناسب و قابل قبولی نیز برای این تیم در نظر گرفته است که پس از بازگشت تیم ملی به آنها پرداخت خواهد شد.
ضمناً طی تماسهایی که با تیم ملی فوتسال در کلمبیا داشته‌ایم، این تیم خوشبختانه در بهترین شرایط روحی و آمادگی جسمانی قرار دارد و بدون توجه به موارد عنوان‌شده، همانند گذشته تمام تلاش خود را برای افتخارآفرینی و شادی مردم عزیز ایران به کار خواهد بست.
لازم به توضیح است؛ امروز نیز فدراسیون با توجه به مشکلات بانکی موجود وجهی را برای تیم ملی فوتسال به کلمبیا ارسال کرده است.
حسینی افزود: فدراسیون پیش از اعزام تیم تمام تلاش خود را برای آماده‌سازی هرچه بهتر تیم ملی فوتسال انجام داده و براین باوریم که می‌بایست بهترین شرایط را برای این تیم فراهم کنیم.
البته فدراسیون فوتبال قدردان زحمات و افتخارآفرینیهای تیم ملی فوتسال در جام جهانی بوده و خواهد بود و درخواست می‌کنیم که دراین شرایط به حمایتهای هر چه بیشتر از تیم ملی فوتسال کشورمان ادامه دهند. منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *