اعلام نتایج قرعه‌کشی افزایش ظرفیت کاروانهای عتبات دانشگاهیان


دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۵


اعلام نتایج قرعه‌کشی افزایش ظرفیت کاروانهای عتبات دانشگاهیان


اعلام نتایج قرعه‌کشی افزایش ظرفیت کاروانهای عتبات دانشگاهیان

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: قرعه‌کشی جدیداز میان افرادی که در قرعه‌کشی مرحله اول پذیرفته نشده بودند، انجام گرفت، نفرات برگزیده اصلی و ذخیره در سایت لبیک معرفی شدند.

محمد زارع گفت: مقرر شده بود در این دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات ۱۳هزار نفر اعزام شوند، اما به‌دلیل استقبال زیاد، این تعداد به حدود ۱۷ هزار دانشگاهی افزایش داده شد.وی افزود: قرعه‌کشی جدید مربوط به افزایش سهمیه عتبات دانشگاهیان در تاریخ ۱۵ تیر ماه، از میان ثبت‌نام‌کنندگان عتبات که در قرعه‌کشی مرحله اول پذیرفته نشده بودند، انجام و نفرات برگزیده اصلی و ذخیره در سایت لبیک معرفی شدند.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: مهلت نهایی کردن ثبت نام برای پذیرفته‌شدگان قرعه‌کشی افزایش ظرفیت تا ۲۱ تیرماه است و زمان تحویل مدارک به رابطین و واریز هزینه سفر حدودا یک ماه قبل از اعزام با پیامک و یا در سامانه برای هر کاروان بطور مجزا اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: افراد پذیرفته شده در قرعه‌کشی افزایش ظرفیت که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، برای تهیه گذرنامه حداکثر تا ۲۳ تیرماه باید فرم تعهد نامه محضری که در دفترچه راهنما موجود است را جهت اخذ مجوز خروج از کشور تکمیل و به مسوول عتبات استان خود تحویل دهند.
زارع گفت: زائرین پذیرفته شده در صورت نیاز به دریافت وام می توانند پس از نهایی‌کردن ثبت نام به شعب بانک ملت برای دریافت وام مراجعه کنند.
وی درخصوص وضعیت زائرین ذخیره مرحله اول قرعه‌کشی هم گفت: افزایش ظرفیت در این دوره تاثیری در وضعیت زائران ذخیره دوره اول ندارد و قرعه‌کشی جدید صرفا در تاریخهایی است که تقاضای بیشتری داشته است. زائرین ذخیره در تاریخهایی که خودشان انتخاب کرده بودند و در تاریخهای نزدیک به آن احتمال اعزام شدن خواهند داشت.
منبع: مهر

نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *