اعضای شبکه‌های جعل ویزا و مانیفست کشور عراق را دستگیر کرد

دسته: غیر حقوقی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۰ آبان ۱۳۹۵


اعضای شبکه‌های جعل ویزا و مانیفست کشور عراق را دستگیر کرد

وزارت اطلاعات:

اعضای شبکههای جعل ویزا و مانیفست کشور عراق را دستگیر کرد

چند شبکه از جاعلان اسناد و مدارک رسمی که به جعل روادید کشور عراق خصوصاً در ایام اربعین اقدام کرده بودند، مورد شناسایی و ضربه اطلاعاتی قرار گرفتند.

%d8%a7%d8%b9%d8%b6%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%a8%da%a9-%d9%87%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%b9%d9%84-%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7-%d9%88-%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%81%d8%b3%d8%aa-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%b9

 روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای از مورد ضربه قرار دادن چند شبکه از جاعلان اسناد و مدارک رسمی که به جعل روادید کشور عراق خصوصاً در ایام اربعین اقدام کرده بودند،‌ ‌خبر داد.

متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

به استحضار ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی می‌رساند: با پیگیریهای اطلاعاتی و تلاش بی‌وقفه و خالصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) چند شبکه از جاعلین اسناد و مدارک رسمی که از اعتقادات و احساسات پاک مردم به سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه‌السلام سوءاستفاده کرده و نسبت به جعل ویزای کشور عراق خصوصاً در ایام اربعین اقدام نموده بودند، مورد شناسایی و ضربه اطلاعاتی قرار گرفتند. از این شبکه‌ها تعداد بسیاری ویزا، مانیفست گروهی و مهر جعلی کشف و ضبط گردید و مقادیر زیادی ویزای جعلی صادره برای تردد به کشور عراق در اربعین حسینی توقیف‌شده است. وزارت اطلاعات ضمن هشدار به کسانی که قصد سوءاستفاده از احساسات پاک مردم در ایام اربعین برای کسب منافع نامشروع خوددارند، از عموم هم‌وطنان عزیز که خواستار سفر به عتبات عالیات هستند می‌خواهد که با ثبت‌نام در سامانه سماح برای اخذ ویزا از مبادی رسمی و شرکتهای مجاز معرفی‌شده از طرف سازمان حج و زیارت اقدام نمایند و همچنین به اطلاعیه‌های صادره از طرف ستاد مرکزی اربعین توجه ویژه داشته باشند. ضمناً تلفن 113 در سراسر کشور آماده دریافت هرگونه خبر در این رابطه است.

منبع: تسنیم


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *