اتمام کار فاز نخست پروژه دولت الکترونیک در کشور

دسته: غیر حقوقی , مطالب برگزیده
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۵


اتمام کار فاز نخست پروژه دولت الکترونیک در کشور

اتمام کار فاز نخست پروژه دولت الکترونیک در کشور

 

 

517697468

وزیر ارتباطات گفت: تعویق در افتتاح پروژه دولت الکترونیک به دلیل نبود وقت خالی در برنامه رئیسجمهور است و درصورتیکه ایشان به ما وقت دهند تا چند روز آینده این پروژه افتتاح میشود.

محمود واعظی در پاسخ به دلایل تأخیر در افتتاح پروژه دولت الکترونیک از اتمام کار فاز نخست پروژه دولت الکترونیک در کشور خبر داد و گفت: این پروژه برای دهه فجر آماده افتتاح بود.

وی افزود: در پروژه دولت الکترونیک کار بزرگی انجام‌شده است و به همین دلیل ما علاقه‌مندیم که فاز نخست این پروژه با حضور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری برسد.

واعظی ادامه داد: به دلیل درگیریها و مشغله رئیس‌جمهور در دهه فجر این امکان محقق نشد و پس از دهه فجر نیز به دلیل وقوع مسایلی همچون سیل در جنوب کشور و مشکلات خوزستان، امکان حضور رئیس‌جمهور برای افتتاح این طرح نبود.

وزیر ارتباطات اظهار امیدواری کرد: درخواستی به رئیس‌جمهور ارائه‌شده تا در روزهای آینده، زمانی به افتتاح این پروژه اختصاص یابد و رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح حضورداشته باشند.

وی در پاسخ به تأخیری که برای بهره‌برداری از این پروژه ایجادشده است گفت: اگر به هر دلیلی، رئیس‌جمهور گرفتار بودند و ما نتوانستیم این وقت را تعیین کنیم، مجبوریم بدون حضور ایشان، ظرف چند روز آینده و تا قبل از پایان سال، فاز نخست پروژه دولت الکترونیک را افتتاح کنیم.

به گزارش مهر، پیش‌ازاین قرار بود این پروژه در دهه فجر رونمایی شود، با اجرای پروژه دولت الکترونیک، بالغ‌بر ۷۰ دستگاه اجرایی و دولتی، خدمات خود را به‌صورت الکترونیکی به مردم ارائه خواهند کرد. هم‌چنین قرار است هم‌زمان با رونمایی از پروژه دولت الکترونیک، پروژه دولت موبایل نیز آغاز شود. این طرح امکان دریافت خدمات دولتی را از طریق موبایل برای مردم فراهم می‌کند.

منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *