آغاز ثبت‌نام بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲ آبان ۱۳۹۵


آغاز ثبت‌نام بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه

آغاز ثبتنام بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان از آغاز ثبتنام بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه خبر داد.

%d8%a2%d8%ba%d8%a7%d8%b2-%d8%ab%d8%a8-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%a8%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86

دکتر مجتبی صدیقی با اعلام این مطلب اظهار داشت: ثبت‌نام بیست و چهارمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از امروز اول آبان آغازشده و تا 20 آبان ادامه می‌یابد. کلیه دانشجویان متقاضی دانشگاههای دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاههای تابعه دو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور و فرهنگیان می‌توانند دراین مقطع زمانی با مراجعه به سایت www.nemooneh.saorg.ir نسبت به ثبت‌نام دراین جشنواره اقدام نمایند.

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان اشاره کرد که این جشنواره علمی- فرهنگی در تلاش است تا الگوی دانشجوی نمونه را معرفی نماید، دانشجویی چندبعدی که نه‌تنها در عرصه تحصیلی خویش موفق بوده است که در فعالیتهای علمی-پژوهشی، فرهنگی و اخلاقی نیز برجسته باشد.

وی افزود: در راستای متنوع سازی تولیدات علمی-پژوهشی و فرهنگی-اجتماعی دانشجوی نمونه، طبق آیین‌نامه فعالیتهای متنوع و متعدد دانشجویان در بخشهای مختلف 6 گانه پژوهشی و 10 گانه فرهنگی دارای سقف امتیازی بوده و تنها آن دسته از دانشجویانی در رقابتهای نزدیک این جشنواره می‌توانند به مراحل پایانی این جشنواره برسند که در حوزه‌های متنوع پژوهشی و فرهنگی صاحب رزومه باشند. برای مثال تنها 50 درصد امتیازات بخش پژوهشی دانشجویان می‌تواند با امتیازات بخش مقالات تأمین شود و مابقی امتیازات این بخش می‌بایستی از سایر بخشهای پژوهشی مثل تألیف کتاب، طرحهای پژوهشی و … تکمیل می‌گردد.

دبیر جشنواره دانشجوی نمونه در باب جوایز این دوره از جشنواره افزود: طبق مصوبات شورای سیاست‌گذاری جشنواره، برگزیدگان کشوری این دوره علاوه بر دریافت هدیه نقدی، امکان ادامه تحصیل بدون آزمون (برای منتخبین کارشناسی و کارشناسی ارشد) و فرصت مطالعاتی خارج از کشور با تأمین هزینه صددرصدی (برای منتخبین مقطع دکتری) و با هماهنگیهای انجام‌یافته با بنیاد ملی نخبگان، از جوایز دانشجویی این بنیاد نیز برخوردار خواهند شد. همچنین از امسال صندوق رفاه دانشجویان نیز به جهت حمایت از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه، در ارائه تسهیلات کارآفرینی، طرحها و ایده‌های دانشجویان نمونه را در اولویت بررسی خواهند نمود.

دکتر صدیقی افزود: در ادامه تشویق طیف گسترده‌تری از دانشجویان دراین جشنواره و اهمیت دادن به مرحله نخست جشنواره نیز، امسال از کلیه برگزیدگان دانشگاهی این جشنواره در یک روز در سراسر دانشگاههای کشور تقدیر به عمل می‌آید و آن دسته از منتخبین دانشگاهی که شرایط رفتن به مرحله کشوری را دارا باشند به دبیرخانه مرکزی وزارتین جهت شرکت در مرحله کشوری معرفی می‌شوند.

منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *