آخرین اصلاحات دفترچه آزمون انتخاب رشته دکتری اعلام شد

دسته: آخرین مطالب , دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶


آخرین اصلاحات دفترچه آزمون انتخاب رشته دکتری اعلام شد

آخرین اصلاحات دفترچه آزمون انتخاب رشته دکتری اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: اطلاعیه اصلاحیه مجدد دفترچه آزمون انتخاب رشته دکتری روز 13 اردیبهشت 96 روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sajesh.org قرار گرفت.

دکتر حسین توکلی با اعلام این خبر گفت: در این اطلاعیه تعدادی رشته و ظرفیت‌های جدید به رشته‌های آزمون دکتری 96 اضافه شده و داوطلبان انتخاب رشته آزمون دکتری در جریان انتخاب رشته خود باید به این تغییرات توجه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده‌اند تا پایان وقت اداری تمدید شده (16 اردیبهشت 96) فرصت دارند اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور که از روز شنبه 9 اردیبهشت‌ماه 96 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و همچنین در نشریه پیک سنجش دوشنبه 11 اردیبهشت‌ماه 96 نیز منتشر شد، ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه و سایر دوره‌های آموزش عالی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی 14 هزار و 537 نفر می‌باشد. یعنی در اصلاحیه جدید 123 ظرفیت به ظرفیت‌های قبلی اضافه شده است.

به گفته دکتر توکلی، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند و علاقه‌مند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند ضرورت دارد براساس اطلاعیه‌های دانشگاه آزاد و با مراجعه به سایت این دانشگاه نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: امکان انتخاب رشته و پذیرش برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در هر دو سایت یعنی سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی به صورت جداگانه امکان‌پذیر است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد : تا ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه 14 اردیبهشت تعداد 115 هزار و 789 داوطلب نسبت به انتخاب رشته در آزمون دکتری اقدام کردند.

تا پیش از این پایان وقت چهارشنبه 13 اردیبهشت‌ماه آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری اعلام شده بود که این زمان تا 16 اردیبهشت ماه تمدید شد. منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *