برچسب: شیردادن به بچه
پرسش و پاسخ حقوقی
16 آبان 1395
بدون دیدگاه

پرسش و پاسخ حقوقی

پرسش و پاسخ حقوقی پرسش: آیا زن می‌تواند به هنگام جدایی، از بابت دو سال شیر دادن به بچه، حقوق و کارمزد از شوهرش دریافت نماید؟ پاسخ: شیر دادن به بچه در زمره کارهایی تعریف‌شده است که با توجه به ماده 1176 قانون مدنی دادگاهها در سال¬های اخیر از همین زاویه و تحت عنوان «اجرت‌المثل…..