23سال زندان و 306 ضربه شلاق مجازات سارقان مسلح طلافروشی یافت آباد

دسته: حوادث , وبگردی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 23 فروردین 1396


23سال زندان و 306 ضربه شلاق مجازات سارقان مسلح طلافروشی یافت آباد

23سال زندان و 306 ضربه شلاق مجازات سارقان مسلح طلافروشی یافت آباد

اشک های مونا در دادگاه دل شاکی را به رحم آورد / او به 10 ضربه شلاق و 6 ماه زندان محکوم شد

دزدان مسلح طلافروشی خانی‌آباد که به شیوه فیلم‌های گانگستری چهار کیلوگرم طلا دزدیده بودند با حکم قضایی در مجموع به 23 سال زندان و 306 ضربه شلاق و رد مال محکوم شدند.

متهمان این پرونده صبح چهار شنبه در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در آن جلسه شاکی پرونده به تشریح سرقت مسلحانه از طلافروشی اش در شامگاه بیستم مرداد سال 94 در خیابان خانی آباد تهران پرداخت و گفت: وقتی می خواستم مغازه را تعطیل کنم که یک زن جوان وارد شد . به محض اینکه در را برایش باز کردم چهار مرد نقابدار با اسلحه وارد شدند . آنها با تهدید اسلحه کلاشینکف چهار کیلو طلای پشت ویترین را دزدیدند و با موتور گریختند. وقتی با ماشین آنها را تعقیب کردم ماشینم را به رگبار بستند ولی جان سالم به در بردم.

سپس سه متهم به نام های داوود، علی و مهرداد به تشریح ماجرا پرداختند و گفتند یک مالخر به نام یحیی طراح نقشه سرقت بوده است.

دختر جوانی نیز که در این دستبرد دست داشت نیز گفت: به خاطر عشق و علاقه اش به علی و وعده او برای ازدواج با آنها در سرقت همدستی کرده بود.در جلسه دادگاه یحیی و یکی دیگر از متهمان به نام دانیال که حالا به اتهام قتل در زندان بروجرد به سر می برد حضور نداشتند.

در جلسه دادگاه با توجه به ابراز پشیمانی دختر جوان، شاکی پرونده از وی گذشت کرد و قضات دادگاه وارد شور شد و داوود و دانیال را جداگانه به 10 سال زندان و علی را به 7سال و مهرداد و یحیی را هر کدام به 3 زندان محکوم کرد. هر کدام از متهمان نیز به 74 ضربه شلاق و رد مال محکوم شدند. قضات دادگاه با توجه به رضایت شاکی نسبت به مونا وی را به شش ماه زندان و 10 ضربه شلاق محکوم کردند.

منبع:خبروان


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *