۵ تخصیص اعتبار در ۵ مصوبه جلسه مورخ ۹/۸/۱۳۹۵ هیأت دولت

دسته: تازه های قوانین
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۱ آبان ۱۳۹۵


۵ تخصیص اعتبار در ۵ مصوبه جلسه مورخ ۹/۸/۱۳۹۵ هیأت دولت

۵ تخصیص اعتبار در ۵ مصوبه جلسه مورخ ۹/۸/۱۳۹۵ هیأت دولت

پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارتخانههای آموزش و پرورش، اعتبار و اعطای تسهیلات بانکی لازم برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه، جبران خسارت ناشی از آتشسوزی بخشهای آسیبدیده بیمارستان 17 شهریور برازجان، اختصاص مبلغ 70 میلیارد ریال به سازمان پدافند غیرعامل کشور، اختصاص مبلغ 800 میلیارد ریال به سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور را تصویب کرد.

هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه 9/8/1395 به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، با انتشار 50 هزار میلیارد ریال اوراق صکوک، بابت پرداخت بدهیهای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری، از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان موافقت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیأت دولت همچنین با اختصاص اعتبار و اعطای تسهیلات بانکی لازم برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در استانهای همدان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، هرمزگان، ایلام، گیلان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، اصفهان و نیز سازمان پدافند غیرعامل کشور موافقت کرد.

با تصویب دولت، مبلغ 88 میلیارد ریال برای جبران خسارت ناشی از آتش‌سوزی بخشهای آسیب‌دیده بیمارستان 17 شهریور برازجان، در اختیار استانداری بوشهر قرار گرفت. اختصاص مبلغ 70 میلیارد ریال به سازمان پدافند غیرعامل کشور برای بازسازی و مقاوم‌سازی مرکز امداد مصدومان مدیریت بحران از دیگر مصوبات این جلسه هیأت وزیران بود.

هیأت وزیران به منظور تکمیل و اتمام عملیات بازسازی، بهسازی، تجهیز و ایمن‌سازی هفت اردوگاه زندانیان، با اختصاص مبلغ 800 میلیارد ریال به سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور موافقت کرد.

منبع: وب سایت هیئت دولت


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *