کارنامه نهایی پذیرفته‌شدگان کنکور منتشر شد

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ مهر ۱۳۹۵


کارنامه نهایی پذیرفته‌شدگان کنکور منتشر شد

کارنامه نهایی پذیرفته‌شدگان  کنکور منتشر شد

943079908

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نهایی داوطلبان شرکت‌کننده در کنکور سراسری خبر داد.
دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: کارنامه 398 هزار و 832 داوطلب پذیرفته‌شده در کنکور سراسری هم‌اکنون روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار دارد.
به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه علمی داوطلبان کنکور سراسری شامل رتبه داوطلب در هر یک از کد رشته محلهای انتخابی در بین متقاضیان کد رشته مذبور و در سهمیه مربوط با توجه به نمره کل آنها در همان کدرشته‌محل و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته‌شده در هر یک از کدرشته‌های انتخابی دراین کارنامه قابل‌مشاهده است.
دکتر توکلی همچنین خاطرنشان کرد: داوطلبان پس از دریافت پرینت کارنامه نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 از طریق سایت سنجش آموزش کشور در خصوص مندرجات کارنامه یا انتخاب رشته خود سؤال یا تقاضایی داشته باشند می‌توانند حداکثر تا روز دوشنبه 19 مهرماه درخواست خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان قرار دهند.
وی همچنین تاکید کرد: افرادی که اعتراض یا درخواست خود را بعد از تاریخ اعلام‌شده یعنی 19 مهرماه به سایت سنجش ارسال کنند به تقاضای آنها ترتیب اثر داده نمی‌شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: تمامی درخواستهای مربوط به انتخاب رشته صرفاً برای پذیرش در نیمسال دوم دانشگاهها و مؤسسات عالی بررسی می‌شود. همچنین داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن 02142163 با سازمان سنجش در میان بگذارند. منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *