پذیرش دانشجو در ۶۱۱ برنامه درسی دانشگاه علمی کاربردی

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۵


پذیرش دانشجو در ۶۱۱ برنامه درسی دانشگاه علمی کاربردی

معاون آموزشی دانشگاه خبرداد:

پذیرش دانشجو در ۶۱۱ برنامه درسی دانشگاه علمی کاربردی

img16212759

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با توجه به آمارهای ارایه شده در مهرماه امسال در 611 برنامه درسی علمی کاربردی دانشجو پذیرش شده است.

به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمد علی اخوان با اشاره به برگزاری جلسه کمیته تخصصی علمی کاربردی شورای گسترش آموزش عالی گفت: در این جلسه گزارش آماری از پذیرش مهر 95 این دانشگاه به لحاظ تعداد کد رشته محلهای کاردانی و کارشناسی جدید و تمدید، تعداد کد رشته محلهای درخواست شده و مصوب، تعداد رشته‌های آموزشی علمی‌کاربردی و نتایج پذیرش ارایه شد.

وی افزود: با توجه به آمارهای ارایه شده در مهرماه امسال در 611 برنامه درسی علمی کاربردی دانشجو پذیرش شده است که از این تعداد 12 برنامه درسی جدید بوده است.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کابردی خاطرنشان کرد: شرایط دانشگاه در پذیرش دانشجو برای سال جاری خوب ارزیابی شده و برای پذیرش در سالهای آینده نیز باید تمهیدات جدید با محوریت تدوین برنامه‌های درسی جدید و تعریف تقویم زمانبندی مناسب پذیرش دانشجو با هماهنگی سازمان سنجش‌ آموزش کشورصورت گیرد.

اخوان گفت: در این جلسه اساسنامه مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی ورزش و جوانان به تصویب رسید، همچنین کمیته با تغییر نام مرکز آموزش علمی کاربردی آریوژه زیست دارو به مرکز آموزش علمی کاربردی آریوژن فارمد نیز موافقت کرد.

نایب رئیس کمیته تخصصی علمی کاربردی شورای گسترش آموزش عالی گفت: در این جلسه تشکیل زیر کمیته بررسی شیوه‌نامه کارگروه و دستورالعمل صدور مجوز دوره‌های آموزش عالی تکمیلی بین سطوح تحصیلی نیز به تصویب رسید.

منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *