هم‌سویی مواضع مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی درباره ایران، تصادفی نیست

دسته: غیر حقوقی
بدون دیدگاه
سه شنبه - 3 اسفند 1395


هم‌سویی مواضع مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی درباره ایران، تصادفی نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه:

 همسویی مواضع مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی درباره ایران، تصادفی نیست

376557416

سخنگوی وزارت امور خارجه، با اشاره به سخنان مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی در اجلاس امنیتی مونیخ علیه ایران گفت: همسویی مواضع وزیر خارجه سعودی و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره جمهوری اسلامی ایران امری تصادفی نیست.

بهرام قاسمی در واکنش به گفته‌های ضد ایرانی مقامهای رژیم صهیونیستی و وزیر سعودی در اجلاس امنیتی مونیخ با بیان این مطلب اظهار کرد: شواهد و قراین زیادی حکایت از هماهنگیهای این دو رژیم در پرونده‌های منطقه‌ای دارد و هر دو رژیم گمان می‌برند به‌منظور جبران شکستها و ناکامیهای پرشمار خود در منطقه باید فضای بین‌المللی را علیه کشورمان تحریک نمایند که البته و بدون شک ادبیات به کار گرفته‌شده توسط این دو همگام و همراه در مبارزه با مردم مظلوم منطقه، ادبیاتی تکراری و حاکی از یک استیصال و درماندگی دردناک است.

این دیپلمات ارشد کشورمان افزود: اسف‌بار آن‌که این مقام رژیم اشغالگر آشکارا برای پیشبرد سیاستهای ضد ایرانی همیشگی خود روی همکاری و هماهنگی با یک کشور اسلامی حساب بازکرده است.

بهرام قاسمی در پایان گفت: تکرار یک اتهام واهی و مضحک در مورد منابع تروریسم و حامیان داعش از سوی وزیر خارجه عربستان هرگز نمی‌تواند باعث شود تا پیوندهای عقیدتی، آموزشی، مالی و اطلاعاتی بین نظام سعودی و تروریستهای تکفیری که جنایات آنان علیه مردم بی‌گناه منطقه و جهان برای تمامی جهانیان آشکار است، فراموش شود. منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *