هر آنچه از دستمان برآید برای موفقیت ترامپ انجام می‌دهیم

دسته: غیر حقوقی
بدون دیدگاه
شنبه - 22 آبان 1395


هر آنچه از دستمان برآید برای موفقیت ترامپ انجام می‌دهیم

اوباما:

هر آنچه از دستمان برآید برای موفقیت ترامپ انجام میدهیم

باراک اوباما پس از دیدار با ترامپ در کاخ سفید متعهد شد تا هر آنچه از دستش برآید برای کمک به او انجام دهد؛ رئیسجمهور منتخب آمریکا نیز دیدار با اوباما را بسیار خوب توصیف کرد.

%d8%a7%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%85%d8%a7-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%a2%db%8c%d8%af

 به نقل از اسکای نیوز عربی، اوباما روز پنجشنبه در کاخ سفید میزبان دونالد ترامپ بود تا در اقدامی پروتکلی وی را آماده تحویل گرفتن قدرت و کلید کاخ سفید کند؛ دیداری که قرار بود 15 دقیقه به طول بینجامد اما یک ساعت و نیم پشت درهای بسته ادامه داشت.

اوباما در پایان این دیدار در کنفرانس مطبوعاتی مشترکی با ترامپ گفت: رئیس‌جمهور منتخب آمریکا دونالد ترامپ است و همه ما هر کاری که از دستمان برآید برای موفقیت وی می‌کنیم چراکه اگر او موفق شود کشور موفق خواهد شد. با ترامپ گفت‌وگوهای مفیدی داشتیم و درباره بسیاری از مسائل داخلی و خارجی صحبت کردیم.

ترامپ نیز دیدار با اوباما را بسیار خوب خواند و گفت: این اولین دیدار من با آقای رئیس‌جمهور بود. صحبتهایمان یک ساعت و نیم به طول انجامید و احساس می‌کنم که باید دیدارهای دیگری نیز با او داشته باشم.

ترامپ گفت که ملاقات رئیس‌جمهوری دموکرات آمریکا باعث افتخارش است. رئیس‌جمهوری منتخب افزود که با باراک اوباما درباره موضوعات مهمی صحبت کرده است. دونالد ترامپ باهدف گفتگو درباره چگونگی انتقال آرام قدرت به واشنگتن سفرکرده است. ملانیا همسر وی نیز دراین دیدار ترامپ را همراهی و با میشل اوباما، بانوی اول آمریکا گفتگو کرد.

گرچه رئیس‌جمهور آمریکا و رئیس‌جمهور منتخب این کشور دراین کنفرانس مطبوعاتی در مقابل خبرنگاران خندان بودند و تلاش می‌کردند که نشان دهند همه‌چیز خوب است اما کارشناسان می‌گویند اختلافات میان این دو و در کل دموکراتها با دونالد ترامپ بسیار عمیق‌تر از آن است که بتوان بر آن سرپوش گذاشت.

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا سپس به کنگره رفت و با پل رایان و سناتور میچ مک‌کانل، روسای جمهوری‌خواه مجالس نمایندگان و سنا دیدار کرد.

منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *