قتل زن کرجی به دست شوهرش به خاطر خیانت!

دسته: جرمشناسی حوادث
بدون دیدگاه
سه شنبه - 3 اسفند 1395


قتل زن کرجی به دست شوهرش به خاطر خیانت!

بازهم پای خیانت در میان بود؟!

قتل زن کرجی به دست شوهرش به خاطر خیانت!

قتل - خفه کردن

   یک حادثه

مردی با کلانتری کیانمهر کرج تماس گرفت و خبر داد همسرش را کشته و می‌خواهد تسلیم شود.

پس از گزارش موضوع به بازپرس ایوب ابراهیمیان، کشیک قتل دادسرای امور جنایی کرج، مأموران کلانتری عازم محل حادثه شدند.

مأموران با ورود به طبقه سوم این ساختمان در محله کیانمهر، با مردی میان‌سال که خود را قاتل معرفی می‌کرد و جسد زن میان‌سال روی تختخواب مواجه شدند. با کشف این جسد، تیمی از مأموران بررسی صحنه جرم همراه گروهی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی و بازپرس جنایی در محل جنایت حضور یافتند. بررسیها نشان می‌داد، ساعاتی از مرگ این زن می‌گذرد و او براثر خفگی فوت کرده است.

مرد متهم به قتل هم در صحنه جنایت بازداشت و برای ادامه تحقیقات به اداره جنایی پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

مرد میان‌سال در بازجوییها به قتل همسرش اعتراف کرد و به مأموران گفت: ثمره این زندگی مشترکمان پسری سرباز و دختری نوجوان است. سالها در تهران کار و زندگی می‌کردیم. از یک سال پیش با اصرار همسرم که می‌خواست نزدیک خانه عمه‌اش زندگی کند، در کرج ساکن شدیم.

وی افزود: همسرم بعد از آمدن به کرج رفتارش تغییر کرد. اکثر مواقع پرخاشگر بود و زمان بازگشت مرا به خانه می‌پرسید. همسرم در خانه مخفیانه با تلفن حرف می‌زد و گوشی تلفن همراهش را از خود دور نمی‌کرد. او مدعی بود تلفنی با خانواده‌اش حرف می‌زند، اما وقتی از آنها درباره این گفت‌وگوها پرس‌وجو می‌کردم، می‌گفتند با هم حرفی نزده‌اند. کم‌کم به رفتارش مشکوک شدم.

متهم به قتل ادامه داد: حتی یک روز حالش بد شد که او را به بیمارستان رساندم که پزشک بیمارستان گفت او معتاد است. با اطلاع از این ماجرا شوکه شدم، به همسرم گفتم که مدعی شد پزشک اشتباه کرده و معتاد نیست. مطمئن بودم همسرم با مردی ارتباط پنهانی دارد و این مرد او را معتاد کرده است.

یک فرجام تلخ

عصر روز حادثه دخترم را از مدرسه به خانه خواهرم بردم. شب‌هنگام به خانه‌ام رفتم. وقتی همسرم در را باز کرد، با دیدن من وحشت کرده بود.

وی افزود: پس از ورود به خانه سروصداهایی شنیدم. اتاقها را گشتم تا این‌که متوجه شدم سروصدا از داخل کمد است. در آن را که باز کردم، در کمال تعجب با مرد معتادی روبه‌رو شدم. او را می‌شناختم، دوست یکی از بستگانمان بود. او از کمد بیرون آمد و مدعی شد آمده همسرم را که به دلیل مصرف موادمخدر حالش بد شده، به بیمارستان ببرد.

متهم به قتل ادامه داد: با دیدن او مطمئن شدم آن دو با هم ارتباط پنهانی دارند و همین مرد او را معتاد کرده است. در همین موقع مرد آشنا از خانه‌ام فرار کرد. همسرم نیز مدام می‌گفت مرا دوست ندارد و می‌خواهد با همان مرد ازدواج کند. در همین موقع لباسهایش را پوشید تا برود که عصبانی شدم و او را خفه کردم. سپس موضوع را به پلیس اطلاع دادم و تسلیم شدم.

متهم پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. تحقیقات برای دستگیری مرد فریبکار که رابطه پنهانی با مقتول داشت در حالی ادامه داشت تا این‌که او در کرج دستگیر شد. این متهم با انتقال به شعبه اول بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج مورد بازجویی قرار گرفت و هرگونه ارتباط با مقتول را انکار کرد و به قاضی پرونده گفت: من با شوهرعمه و خانواده مقتول آشنایی داشته و با آنها در رفت‌وآمد بودم.

روز حادثه نیز مقتول با من تماس گرفت تا او را به بیمارستان منتقل کنم، به خانه‌اش رفتم که شوهر او سررسید و اجازه گفت‌وگو به من را نداد و بعد آنجا را ترک کردم، بعد از دستگیری متوجه شدم زن آشنایمان به قتل رسیده است. متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات از او ادامه دارد. منبع: جام نیوز


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *