طرح قضایی «نصب ردیاب بر روی خودروها» تا پایان سال اجرا می‌شود

دسته: حقوق و اجتماع
بدون دیدگاه
دوشنبه - 25 بهمن 1395


طرح قضایی «نصب ردیاب بر روی خودروها» تا پایان سال اجرا می‌شود

طرح قضایی «نصب ردیاب بر روی خودروها» تا پایان سال اجرا میشود

666795469

مدیرکل پیشگیریهای وضعی قوه قضاییه از اعلام فراخوان به شرکتهای خصوصی برای مشارکت در اجرای طرح نصب ردیاب خودرو تا یک ماه آینده خبرداد و گفت: امیدواریم این طرح تا پایان سال اجرایی شود.

علیرضا ساوری در خصوص آخرین وضعیت اجرای طرح نصب ردیاب بر روی خودروها، گفت: آخرین مراحل اجرای این طرح را با انعقاد قرارداد با شرکتهایی که نصب کننده ردیاب خودرو هستند، عملیاتی می‌کنیم.

وی از اعلام فراخوان به این شرکتها خبرداد و گفت: این فراخوان تا ظرف یک ماه آینده به شرکتها اعلام می‌شود.

در حال حاضر پیشنهاد و قیمت اولیه این شرکتها بین ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان است که ما امیدواریم این رقم را کاهش دهیم.

مدیرکل پیشگیریهای وضعی قوه قضاییه افزود: شرکتهایی که نصب کننده دستگاه ردیاب خودرو هستند، طرف قرارداد ما محسوب می‌شوند و قرار است از بین چند شرکت، شرکتی که بهترین کیفیت و تکنولوژی را به همراه قیمت مناسب داشته باشد، برای اجرای طرح انتخاب شود.

ساوری در خصوص زمان اجرای طرح نصب ردیاب خودروها برای کاهش سرقتها، گفت: امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این طرح را اجرا کنیم.

وی افزود: متأسفانه بر اساس آمارها بیشترین سرقتها مربوط به خودروهایی با مدل ۸۸ و پایین تراست که به‌هیچ‌وجه از سیستم ایمنی بالایی برخوردار نیستند.

مدیرکل پیشگیریهای وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با اشاره به نصب طرح ردیاب بر روی خودروهای مدل ۸۸ و پایین‌تر به‌شرط رضایت مالک خودرو، اظهار کرد: بهره‌گیری از دستگاه ردیاب خودرو و نصب آن بر روی خودروهای تولیدی سال ساخت ۱۳۸۸ و قبل از آن قرار است به‌صورت پایلوت در استانهای تهران، البرز،‌ خراسان رضوی،‌ فارس،‌ اصفهان و کرمانشاه ‌اجرا شود. منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *