صیادی که صید شد


دسته: رویداد و حوادث
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۲ آذر ۱۳۹۵


صیادی که صید شد


قرار عاشقانه زن پس از آزار و اذیت شدن توسط دو جوان در جاده خلوت

صیادی که صید شد

دنیای حقوق : دو جوان متجاوز پس ازشناسایی طعمه‌هایشان آنها را به بهانه مسافرکشی سوار بر خودروی پراید کرده وبا کشاندن به بیابانهای تاریک تراژدی به اذیت و آزارشان می پرداختند.
صبح جمعه نخستین روز مرداد ماه امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس از ماجرای گرفتار شدن در دام دو جوان آزارگر پرده برداشت وخیلی زود تیمی ازماموران پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس مرشدلو برای دستگیری این مردان شیطانی وارد عمل شدند.
زن جوان که مونا نام دارد درحالیکه اشک می ریخت به ماموران گفت: ساعت 8 عصر پنج شنبه 31 تیرماه در کنار خیابان منتظر تاکسی بودم تا به خانه بروم که پرایدی با شیشه‌های دودی جلوی پایم توقف کرد وراننده خودرو جوان 30 ساله لاغراندامی بود وچون برای رفتن به خانه عجله داشتم سوار بر خودروی مرد جوان که با خودرویش مسافرکشی می کرد شدم.

وی افزود: در مسیر بودیم که ناگهان راننده جوان مسیرش را تغییر داد و زمانیکه به وی اعتراض کردم دیدم جوان دیگری که در صندلی عقب دراز کشیده بود ومن متوجه حضورش درخودرو نبودم باچاقویی دردست مرا تهدید به مرگ کرد وخواست تا آرام باشم.
دوجوان با تهدید من را به محلی خلوت برده وبه من تجاوز کردند سپس قصد داشتند مرا درهمان بیابان ترسناک رها کنند که با التماسهایم توانستم آنها را راضی کنم تا مرا تا به در خانه برسانند و در مسیر برای اینکه آنها را به دام بیندازم نقشه ای را طراحی کردم.
مونا گفت: به بهانه اینکه به یکی ازآنها علاقه پیدا کرده‌ام با چرب زبانی موفق شدم شماره موبایل راننده را به دست آورم تا با هم قرار ملاقات 
بگذاریم.
در این مرحله زن جوان با آموزشهای ماموران پلیس با راننده پراید که مصطفی نام دارد تماس گرفت و توانست او را برای ملاقات به محل قرار بکشاند.
مصطفی که احتمال می داد تله ای برایش طراحی شده در چند بار تماس محل قرار ملاقات با طعمه اش را تغییر داد و زمانی‌که در آخرین محلی که با مونا گذاشته بود حضور یافت درعملیات غافلگیرانه ماموران دستگیر شد.
مصطفی در تحقیقات ابتدایی پیش روی بازپرس مرشدلو در شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران قرار گرفت و ادعا کرد که با‌رضایت خود مونا این رابطه صورت گرفته و هیچ اجبار و آدم ربایی‌ای درکار نبوده است.
وی افزود: افرادی که سوار بر خودرویم می شدند با رضایت خودشان تن به این کار می دادند و هیچ زور و تهدیدی در کار نبوده است.
در ادامه ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران به بررسی خودروی مرد شیطان صفت پرداخته و موفق شدند انگشتر زنانه‌ای را در خودرو پیدا کنند که در تحقیقات از مونا مشخص شد که در زمان تجاوز انگشتری همراهش نبوده و احتمالا متعلق به زن دیگری است.
کارآگاهان با توجه به اینکه طعمه‌های دیگری در دام این مردان شیطانی گرفتار شده باشند تحقیقات پلیسی خود را آغاز کرده و خیلی زود مشخص شد که دختر جوانی با مراجعه به شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 ازماجرای گرفتار شدن در دام دو آزارگر پراید شیشه دودی پرده برداشته است.
همین کافی بود تا دختر جوان پیش روی راننده پراید قرار گیرد و پس از شناسایی مصطفی، مشخص شد که انگشتر طلا نیز متعلق به این دختر است.
بنا به این گزارش، در حالیکه تجسسها برای دستگیری دیگر هم‌دست این مرد آزارگر ادامه دارد باز پرس مرشدلو دستور داد تا زنان و دخترانی به این شیوه و شگرد در دام مردان شیطان صفت گرفتار شده اند برای اعلام شکایت و شناسایی آنان به دادسرای امور جنایی تهران یا اداره 16 پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.
منبع: رکنا
نظر کارشناس – نوراله امینی روانشناس و مددکار اجتماعی
با توجه به عدم وجود حالت روانی فوق‌العاده در مجرمین که در اینگونه جرایم منجر به وقوع جنایاتی از قبیل قتل، سوزاندن و یا تهدید و فیلم گیری می‌شود میتوان عامل اصلی در بزه ارتکابی را رفاه زدگی وعدم مسؤولیت پذیری برای ازدواج وبی توجهی به آموزه‌های دینی دانست .
متاسفانه کم نیستند جوانهایی که درسایه بی‌مبالاتی خانواده‌هایشان برای رسیدن به تفریح وخوش‌گذرانیهای خود توجهی به رعایت حقوق دیگران ندارند وبا اینگونه رفتارهای نابهنجار خود زندگی وآبروی دیگران را به مخاطره می‌اندازند.

نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *