شرایط اختصاص 20درصد از یارانه سود تسهیلات سرمایه‌گذاری به تعاونی ها تعیین شد

دسته: تازه های قوانین
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵


شرایط اختصاص 20درصد از یارانه سود تسهیلات سرمایه‌گذاری به تعاونی ها تعیین شد

با موافقت نمایندگان؛

شرایط اختصاص 20درصد از یارانه سود تسهیلات سرمایهگذاری به تعاونیها تعیین شد

 

 

نمایندگان درخانه ملت با تخصیص ۲۰ درصد از یارانه سود تسهیلات سرمایهگذاری به تعاونیهای دارای حداقل ۷ عضو فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار ،موافقت کردند.

نمایندگان درنشست علنی عصر  روز  شنبه، 14 اسفندماه  مجلس شورای اسلامی،در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 96 با الحاق یک عبارت به بند (ب) تبصره 19 این لایحه با 135 رأی موافق، 19 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 196 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در عبارت الحاقی به بند (ب) تبصره 19 این لایحه آمده است: حداکثر 20 درصد از اعتبار این ردیف به تعاونی‌هایی اختصاص می یابد که حداقل 7 عضو فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار داشته باشد.

بند (ب) تبصره مذکور به شرح ذیل است: یارانه سود تسهیلات سرمایه‌گذاری و اشتغال موضوع بند (الف) این تبصره، از محل اعتبار ردیف شماره 118- 550000  جدول شماره (9)  این قانون تأمین می‌شود.

آیین‌نامه اجرائی بندهای (الف) و (ب) این تبصره شامل نوع و شکل حمایت‌ها، میزان و مناطق مورد شمول، میزان تسهیلات، افراد حقیقی و حقوقی مشمول بر اساس پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و با همکاری دستگاههای اجرائی ذی‌ربط حداکثر تا یک‌ماه پس از تصویب این قانون تهیه می‌شود و به‌تصویب هیأت‌وزیران می‌رسد. وب سایت مجلس شورای اسلامی


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *