دشمن با تزریق دلارهای عربی قصد تسخیر سوریه را داشت

دسته: غیر حقوقی
بدون دیدگاه
شنبه - 18 دی 1395


دشمن با تزریق دلارهای عربی قصد تسخیر سوریه را داشت

رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح:

دشمن با تزریق دلارهای عربی قصد تسخیر سوریه را داشت

721848700

 

 غرب به دنبال تثبیت گروههای تکفیری در جهان اسلام است

رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن به دنبال گسترش و تثبیت گروههای تکفیری تروریستی در جهان اسلام است گفت: هدف دشمن از گسترش جنگ در سرزمینهای اسلامی تثبیت امنیت رژیم صهیونیستی است.

 سردار سرتیپ پاسدار حسن رستگاه پناه  در مراسم سی و ششمین یادواره شهدای هویزه اظهار داشت: دفاع مقدس ما در طول هشت سال ابهت قدرتهای نظامی و پوشالی دنیا را شکست و رزمندگان اسلام نشان دادند هیچ ابرقدرتی توان مقابله با آنها را ندارد.

وی با بیان این‌که جریان تکفیری در راستای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایجاد شده تصریح کرد: این جریان دست‌نشانده و دست‌پرورده انگلستان، رژیم صهیونیستی و آمریکا است و به‌زودی این کشورها عواقب کارهای خود را ‌می‌بینند. سردار رستگار پناه با بیان این‌که دشمن به دنبال گسترش و تثبیت گروههای تکفیری تروریستی در جهان اسلام است خاطرنشان کرد: هدف دشمن از گسترش جنگ در سرزمینهای اسلامی تثبیت امنیت رژیم صهیونیستی است. وی ادامه داد: دشمن با تزریق دلارهای عربی و تأمین تجهیزات نظامی پیشرفته سعی داشت تا سوریه را سه‌روزه تصاحب کند و این در حالی است که به برکت رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی این جنگ نابرابر 6 سال طول کشید و امروز دشمن در حال نابودی است.

وی یادآور شد: تفکر انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری راه نجات و چراغ هدایت‌گر جوامع اسلامی از دست تروریستها شده و امروز حق‌طلبان واقعی دست یاری به سمت انقلاب دراز کرده‌اند و روی سینه‌های خود تصاویر مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی را نصب می‌کنند.

رستگار پناه گفت: تفکر انقلاب اسلامی و هدایتهای رهبری معظم انقلاب سبب شد تا نیروهای مقاومت اسلامی در سراسر دنیای اسلام تشکیل و در جبهه‌های جنگ علیه استکبار حضور یابند. رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: قصد و نیت دشمن انحراف جریان مقاومت اسلامی از آرمان آزادی قدس و نابودی رژیم صهیونیستی است.

رستگار پناه امنیت کشور را حاصل حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب دانست و افزود: مشکلات کشور با تکیه بر مردم برطرف می‌شود؛ عرصه سیاسی و افزایش توان دفاعی عناصری در هم تنیده هستند که در کنار یکدیگر سبب ثبات و تأمین امنیت پایدار در کشور می‌شوند و طرح موضوعاتی از جمله کاهش قدرت نظامی نیز سبب افزایش امنیت در کشور نمی‌شود.

رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: ما در خلیج‌فارس از حدود و مرزهای کشور دفاع می‌کنیم و اگر کشوری در این محدوده اقدامی انجام دهد با او برخورد می‌شود. وی گفت: جوانان و نوجوانان تلاش کنند تا فضای مجازی تبدیل به سنگری برای دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی شود. نباید به دشمن اجازه داد فضای مجازی را  به جبهه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تبدیل کند. دشمن از طریق فضای مجازی در صدد تغییر اندیشه و اعتقادات جوانان نسبت به انقلاب و اسلام است. منبع: تسنیم


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *