حکم اعدام برای متجاوز اتاق پرو!

دسته: رویداد و حوادث
بدون دیدگاه
دوشنبه - 27 دی 1395


حکم اعدام برای متجاوز اتاق پرو!

حکم اعدام برای متجاوز اتاق پرو!

 

993520057

یک ماجرا:

دختری که در اتاق پرو باردار شده بود پیش از خودکشی از مرد متجاوز شکایت کرد و حالا با مرگ فرزانه مرد خبیث نیز اعدام خواهد شد.

دختر جوان فقط چند روز پس از جنایت سیاه و اطلاع از بارداری‌اش خود را حلق‌آویز کرد.

دختر 20 ساله‌ای به نام فرزانه به پلیس آگاهی رفت و از پسری که وی را آزار داده بود شکایت کرد. وی گفت: از دو سال قبل که دیپلم گرفتم در یک مانتوفروشی در مرکز شهر کار می‌کردم. بعضی وقتها آخر وقت صاحب فروشگاه برای حساب‌وکتاب به مغازه می‌آمد. دیشب آخر وقت بود و سایر همکارانم فروشگاه را ترک کرده بودند که صاحب فروشگاه همراه دو نفر از دوستانش به آنجا آمد. می‌خواستم وسایلم را بردارم که یکی از دوستان صاحب مغازه که به اتاق پرو رفته بود مرا صدا زد. من هم به گمان این‌که قصد دارد مانتویی برای بستگانش انتخاب کنم به داخل اتاق پرو رفتم اما او دهانم را بست و مرا مورد آزار قرار داد. صاحب مغازه و دوست دیگرش هم که متوجه ماجرا شده بودند به من کمک نکردند و عکس‌العملی نشان ندادند.

پیگیری ماجرا و محاکمه پشت درهای بسته:

به دنبال شکایت دختر جوان صاحب فروشگاه و دو دوستش بازداشت شدند. صاحب فروشگاه گفت: من از نقشه دوستم کامران بی‌اطلاع بودم. وقتی به او گفتم قصد دارم برای حساب‌وکتاب به فروشگاه بروم همراهم آمد. وقتی او دختر جوان را به داخل اتاق پرو کشید من و دوست مشترکمان شوکه شده بودیم اما هر گز فکر نمی‌کردیم او قصد آزار دختر جوان را داشته باشد.

به دنبال اظهارات این مرد، کامران 28 ساله تحت بازجویی قرار گرفت و به آزار شیطانی دختر جوان اعتراف کرد.

وی در بازجوییها گفت: وقتی وارد مانتوفروشی شدم و دختر جوان را تنها دیدم وسوسه سراغم آمد. او دختر زیبایی بود که او را به داخل اتاق پرو صدا کردم. من قبول دارم او را آزار دادم اما هنوز علت این کار را نمی‌دانم.

به دنبال اعترافهای پسر جوان و درحالی‌که پرونده برای رسیدگی به دادگاه یک کیفری یک استان تهران فرستاده‌شده بود خبر رسید دختر جوان خودکشی کرده است.

با مرگ این دختر تحقیقات وارد مرحله دیگری شد و مشخص شد فرزانه پس از مراجعه به پزشک و اطلاع از بارداری‌اش، خود را در اتاق‌خوابش حلق‌آویز کرده است.

وقتی پزشکی قانونی با بررسی DNA جنین فرزانه دریافت این جنین متعلق به کامران است وی پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

این متهم حرفهای ضدونقیضی را مطرح کرد و ادعا کرد قبلاً دختر جوان را می‌شناخته و با وی در ارتباط بوده است. به گزارش رکنا، در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرکهای موجود در پرونده و شکایت فرزانه قبل از مرگش کامران را به اعدام محکوم کردند. پرونده صاحب فروشگاه و دوست دیگرش نیز که شاهد ماجرا بودند با عدم صلاحیت به دادگاه کیفری 2 استان تهران فرستاده شد تا به اتهام آنها نیز رسیدگی شود. با اعتراض وکیل مدافع کامران به‌حکم صادره این پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد تا قضات دیوان عالی کشور درباره آن اظهارنظر کنند. چنان‌چه قضات دیوان عالی کشور حکم صادره را تأیید کنند کامران به‌زودی اعدام می‌شود.

منبع: رکنا- فراسونیوز


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *