تمرکز پلیس بر توسعه امنیت ریلی با رویکرد اجتماعی

دسته: حقوق همگانی
بدون دیدگاه
جمعه - 10 دی 1395


تمرکز پلیس بر توسعه امنیت ریلی با رویکرد اجتماعی

فرمانده پلیس راهآهن کشور تأکید کرد

 تمرکز پلیس بر توسعه امنیت ریلی با رویکرد اجتماعی

http://h33t.com/userdetails.php?id=134747

فرمانده پلیس راهآهن کشور، بر تمرکز پلیس در مسیر توسعه امنیت ریلی با اتخاذ رویکردهای اجتماعی تأکید کرد.

سردار علیرضا اکبرشاهی در نشست تخصصی فرماندهان، معاونان و رؤسای پلیس راه‌آهن کشور با اشاره به این‌که ساختار مأموریتی پلیس، انتظامی، ترافیکی و اجتماعی است، گفت: پلیس راه‌آهن با اولویت قرار دادن رویکرد اجتماعی، توفیقات بسیاری در بهینه سازی مأموریتها و تسهیل امور به دست آورده است.

وی افزود: از شاخص‌ترین اقدامات سال جاری پلیس راه‌آهن در حوزه اجتماعی، استقبال از مسافران نوروزی و نصب منشور اخلاقی در بیلبورد سالنهای مسافربری راه‌آهن بود که مورد توجه مسافران و مسؤولان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان این‌که پلیس ضمن اقتدار در مقابل برهم‌زنندگان نظم باید در انتظام‌بخشی به جامعه و در برخورد با مردم با چهره‌ای رئوف و مهربان ظاهر شود، افزود: نیروی انتظامی از جمله سازمانهای مقتدر در جمهوری اسلامی ایران است که با تدبیر و درایت کارکنان متعهد خود، مسیر بالندگی و پیشرفت را طی می‌کند.

فرمانده پلیس راه‌آهن کشور با تقدیر از فرماندهان استانهای سراسر کشور در اجرای مطلوب مأموریت هفته ناجا و اربعین حسینی، گفت: لازمه تحقق اهداف و تحول در یک سازمان علاوه بر برنامه‌ریزی، دانش و تداوم کار جمعی است که بدون آن، مطمئناً حرکتی انجام نخواهد شد.

سردار اکبرشاهی با تأکید بر مدنظر قرار دادن فرآیند پیش‌بینی، پیش‌گیری، مقابله و برخورد در حوزه مأموریتی از سوی فرماندهان خاطرنشان کرد: نکته‌سنجی، اهمیت به مؤلفه زمان در ماموریتها و توجه به نقاط ضعف و قوت، خودباوری در یک مجموعه را به فعلیت تبدیل می‌کند.

وی تأمین امنیت مسافران و بار، حراست از خطوط ریلی، سالنها، ابنیه و تأسیسات راه‌آهن و … را از اولویتهای این پلیس معرفی کرد.

این مقام انتظامی تأکید کرد: در پیش گرفتن رویکرد اجتماعی از سوی پلیس راه‌آهن، بی‌تردید در اقبال و اعتماد شهروندان، نهادها، بنگاه‌های اقتصادی و هم‌چنین گردشگران خارجی نسبت به بهره‌برداری از راه‌آهن در سفرها ‌و ترابری کالا تأثیر به سزایی خواهد داشت.

سردار اکبرشاهی در پایان گفت: انجام شایسته این مأموریت در کنار مبارزه همه‌جانبه با قاچاق کالا در شبکه راه‌آهن کشور موجب خواهد شد تا پلیس راه‌آهن نقش خود را در رونق اقتصادی و توسعه صنعت گردشگری و از همه مهم‌تر برپایی اقتصاد مقاومتی، مطابق با فرمایش فرمانده معظم کل قوا به خوبی ایفا کند.

در این نشست تخصصی که با حضور فرمانده پلیس راه‌آهن کشور، معاونان ستادی و رؤسای پلیس راه‌آهن سراسر کشور، برگزار شد، مهم‌ترین چالشها و مسایل تخصصی پیش‌روی پلیس راه‌آهن بررسی و از فرماندهان برتر این پلیس با اهدای لوح و هدایا تقدیر شد. منبع: مهر


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *