ترامپ با عدم اجرای برجام به ایران و دنیا بدهکار خواهد شد

دسته: رویداد حقوقی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۵


ترامپ با عدم اجرای برجام به ایران و دنیا بدهکار خواهد شد

پورمحمدی:

ترامپ با عدم اجرای برجام به ایران و دنیا بدهکار خواهد شد

 %d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%be-%d8%a8%d8%a7-%d8%b9%d8%af%d9%85-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%ac%d8%a7%d9%85

وزیر دادگستری گفت: دوران گذشته تمامشده است رئیسجمهور آمریکا بداند اگر برجام را اجرا کند باید در برابر قرارداد با انقلاب اسلامی تعظیم کند و اگر اجرا نکند بدهکار دنیا و ایران خواهد بود و باید منتظر پاسخ سختی باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی پورمحمدی در مسجد محمدی کاشان اظهار کرد: مستکبران همیشه در طول تاریخ به روشهایی چون زورآزمایی، ریاکاری، خوش‌وبش، پنجه‌های پولادین در دستکشهای مخملی در برابر جبهه حق صف‌آرایی کرده‌اند.

وی بابیان اینکه مردم ایران در منطقه پرآشوب با امنیت و راحت زندگی می‌کنند، گفت: این‌همه جنگها و لشکرکشیها در منطقه برای این است که ما را زمین‌گیر و صدای انقلاب را خفه کنند.

وزیر دادگستری گفت: امروز داعش با حمایت استکبار دین را به جنگ دین می‌فرستند و به‌واسطه آن‌یک نوجوان 15 ساله خود را میان شش اتوبوس زائران حسینی منفجر می‌کند با تصور به اینکه در بهشت پیامبر (ص) منتظر اوست.

پورمحمدی هم‌چنین خاطرنشان کرد: بی‌برنامگی از مسائل اجتماعی جامعه ماست و این بی‌برنامگی در زندگی مردم، مسؤولان و سطوح اجرایی و ادارات دیده می‌شود.

وی با اشاره به بحران کم‌آبی در کشور گفت: امروز برای مصرف صحیح آب بی‌برنامه هستیم. به گفته وزیر نیرو امسال میزان بارندگی در کشور 70 درصد کمتر از سال گذشته بوده است و به‌طور میانگین نسبت به 40 سال گذشته 52 درصد کاهش بارندگی داشته‌ایم. هرچند پیش‌بینی کردند که زمستان میزان بارندگی بیشتر شود.

منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *