باز هم پای یک زن صیغه‌ای در میان بود

دسته: رویداد و حوادث
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 4 اسفند 1395


باز هم پای یک زن صیغه‌ای در میان بود

باز هم پای یک زن صیغهای در میان بود

 

 

622442090

ناصر محمدخانی را در فرودگاه دزدیدند

یک ماجرا

ناصر محمدخانی بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس وقتی از هواپیما پیاده شد، فکرش را نمیکرد که افراد آشنا در کمین او نشسته و نقشه آدمربایی در سر دارند.

آنها با تهدید و اجبار، این فوتبالیست مشهور را ربودند و چند ساعت در خانه‌ای زندانی کردند. ماجرا از این قرار بود که ناصر محمدخانی فوتبالیست جنجالی و بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس برای خانواده‌اش پیامکی فرستاد و عنوان کرد که بستگان همسر صیغه‌اش او را با تهدید ربوده و قصد دارند به خانه‌ای در جنوب پایتخت ببرند. در چنین شرایطی خانواده این فوتبالیست راهی اداره پلیس شدند و به طرح شکایت پرداختند. آنها عنوان کردند که جان وی درخطر است و به دلیل اختلافاتی که این بازیکن با همسر صیغه‌اش دارد، ممکن است بستگان همسرش بلایی سر وی بیاورند.

با ثبت این شکایت پرونده‌ای تشکیل شد و تیمی از مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت راهی مخفیگاه آدم‌ربایان در جنوب تهران شدند. آدرسی که فوتبالیست معروف در اختیار خانواده‌اش قرار داده بود متعلق به یکی از بستگان همسر صیغه‌ای وی بود. وقتی مأموران به مقابل در خانه رسیدند، با حکم قضایی وارد خانه شدند و با دستگیری 8 نفر از آدم‌ربایان، گروگان را پس از ساعتها اسارت آزاد کردند؛ اما انگیزه آنها از آدم‌ربایی چه بود؟

اختلافات خانوادگی

با آزاد شدن فوتبالیست مشهور و دستگیری گروگان‌گیران تحقیقات از آنها در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران آغاز شد. عامل اصلی آدم‌ربایی به مأموران گفت: ناصرخان مدتی قبل با دختر یکی از بستگان ما به‌صورت موقت ازدواج کرد. مدتی بعد متوجه شدیم که آنها دچار اختلاف شده‌اند.

به دنبال این ماجرا بزرگان فامیل جمع شدند و با پادرمیانی و وساطت این زوج را آشتی دادند. حتی من هم چندین بار با او صحبت کردم اما این اختلافات ادامه داشت و بحثمان شد. وی ادامه داد: مدتی که گذشت بار دیگر متوجه اختلافات آنها شدم به حدی که زن جوان این بار از خانه‌اش قهر کرد و پیش ما آمد.

یک فرجام تلخ

وقتی از او شنیدم که اختلافات آنها جدی‌تر شده تصمیم گرفتم شخصاً این موضوع را حل کنم. وی گفت: چند روزی که گذشت متوجه شدم آقای فوتبالیست به سفر رفته است. در چنین شرایطی با کمک چند نفر از آشنایانمان نقشه کشیدیم تا پس از بازگشت او، به فرودگاه برویم و با کشاندن وی به خانه‌ای در جنوب پایتخت هم او را گوشمالی دهیم و هم کاری کنیم که دیگر همسرش را ناراحت نکند.

متهم ادامه داد: شب حادثه به فرودگاه رفتیم و چون از قبل زمان بازگشت او را می‌دانستیم منتظر ماندیم. وقتی از فرودگاه خارج شد به سمتش رفتیم و به‌زور او را سوار ماشین کردیم. پس از آن او را به خانه‌ای در جنوب پایتخت بردیم و در آنجا با هم درگیرشدیم؛ غافل از این‌که او به خانواده‌اش اطلاع داده و چند ساعت بعد مأموران به خانه‌ام آمدند و دستگیر شدیم. اصلاً فکرش را نمی‌کردم پای پلیس به ماجرا کشیده شود چرا که موضوع کاملاً خانوادگی بود. هم‌اکنون تحقیقات در این پرونده در دادسرای جنایی تهران ادامه دارد. منبع: رکنا- فراسونیوز


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *