بازجویی از «نتانیاهو» به جرم اختلاس

دسته: حقوق در سایر جوامع
بدون دیدگاه
یکشنبه - 26 دی 1395


بازجویی از «نتانیاهو» به جرم اختلاس

بازجویی از «نتانیاهو» به جرم اختلاس

نتانیاهو

پلیس و رژیم صهیونیستی 13 دیماه از بنیامین نتانیاهو به اتهام دریافت اموال هنگفت غیرقانونی و خیانت در نگهداری اموال عمومی بازجویی کرد.

این در حالی است که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با رسانه‌های گروهی دست داشتن در پرونده‌های فساد را تکذیب کرده است. نتانیاهو در واکنش به انتشار برخی اخبار درباره تصمیم مشاور حقوقی دولت خود برای درخواست از پلیس به‌منظور تحقیق علنی از وی در دو پرونده فساد جدید منتسب به او، اعلام کرده بود که این اخبار صحت ندارد. من مطمئن هستم که ادعاهای مطرح‌شده در رسانه‌های گروهی هم بی‌پایه و اساس است. شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پلیس این رژیم به دریافت اموال هنگفت توسط نتانیاهو از دو بازرگان که یکی از آنها اسراییلی و دیگری غیر اسراییلی است، مشکوک است. پرونده دوم هم به دست داشتن نتانیاهو و اعضای خانواده‌اش در ماجرای فساد دیگری مربوط است که هنوز فاش نشده است.

این شبکه تلویزیونی گزارش داد که پلیس اطلاعات لازم را در داخل فلسطین اشغالی و خارج از آن جمع‌آوری کرده است و از 50 نفر در این زمینه تحقیق نموده است.

در همین راستا، برخی مسؤولان حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو اعلام کردند که این حزب حتی در صورت تداوم تحقیق از نتانیاهو، با برگزاری انتخابات زودهنگام موافقت نخواهد کرد. منبع: فردا نیوز


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *