اخباری از دانشگاههای کشور

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
یکشنبه - 12 دی 1395


اخباری از دانشگاههای کشور

اخباری از دانشگاههای کشور

 14

سید طاهاهاشمی در نشست شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این طرح بهطور آزمایشی با مشارکت 11 واحد آموزشی استانهای خراسان رضوی، گلستان، تهران، هرمزگان، گیلان، کردستان، ایلام و … اجرا شد.

وی اظهار کرد: با توجه به موفقیت‌آمیز بودن اجرای آزمایشی طرح سیمای زندگی و سلامت دانشجویان، این طرح از اسفندماه بصورت کشوری در واحدهای آموزشی دانشگاه آزاد اجرایی می‌شود.

ابلاغ تشکیل‌ شرکتهای دانش‌بنیان فرهنگی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : بحث تشکیل شرکتهای دانش‌بنیان فرهنگی به واحدهای آموزشی ابلاغ شده است.

وی افزود: با ابلاغ این بخش‌نامه امکانی فراهم شد که بخشهای مختلف هم بتوانند در این زمینه فعالیت کنند، به همین مناسبت در بهمن‌ماه امسال روسای واحدهای سراسر کشور گردهم می‌آینده که درباره توسعه شرکتهای دانش بنیان بحث و تبادل نظر کنند.

سومین نشست فلسفه و دانشگاه برگزار می‌شود

سومین نشست فلسفه و دانشگاه 6 دی ماه توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود.

سومین نشست فلسفه و دانشگاه با حضور حسینعلی نوذری پژوهشگر و نظریه پرداز حوزه علوم سیاسی فردا 6 دی ماه در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود.

این نشست با محوریت ماکس وبر و دانشگاه مدرن برگزار می‌شود.

جشنواره مطالعات قرآنی دانشجویان ایران تمدید شد

پنجمین جشنواره مطالعات قرآنی دانشجویان ایران با محوریت کتاب «کلمه طیبه» (خانواده قرآنی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری) تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، با حمایت و نظارت سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، پنجمین جشنواره مطالعات قرآنی دانشجویان ایران با محوریت کتاب «کلمه طیبه» (خانواده قرآنی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری) برگزار می‌شود.

این جشنواره در بخشهای مختلفی هم‌چون مسابقه کتاب‌خوانی اینترنتی، مسابقه کتاب‌خوانی حضوری، مسابقه مقاله‌نویسی و برگزاری نشستهای علمی و تخصصی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.quran-std.ir ضمن ثبت نام در جشنواره، در بخشهای مختلف آن شرکت کنند.

علاقه‌مندان، هم‌چنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفنهای 66490329 و 66490330 تماس بگیرند.

شرکت در این جشنواره از فروردین ماه آغاز شده و تا پایان دی‌ماه 1395 ادامه خواهد داشت. منبع: ایرنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *