احمد پنهانی وارد خانه محمد شده بود و … / گردن او را در خیابان بریدند

دسته: حوادث , وبگردی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶


احمد پنهانی وارد خانه محمد شده بود و … / گردن او را در خیابان بریدند

احمد پنهانی وارد خانه محمد شده بود و … / گردن او را در خیابان بریدند

احمد در ابتدا منکر جنایت شد اما بالاخره زبان باز کرد و گفت که به دلیل اعتیاد به پول نیاز داشته است و از طرفی با زاغ زنی متوجه شده بود که مقتول یک پیرمرد است که تنها زندگی می کند… اعتراف سیاه احمد راز جنایت در خیابان دهم را برملا کرد.

محمد بها رئیس کاراگاهان قاهره از ایستگاه پلیس شاهزاده خبر کشف جسد یک پیرمرد را در خیابان دهم در یک آپارتمان دریافت کرد.

بلافاصله دستور تحقیقات و بررسی این جنایت توسط رئیس کاراگاهان صادر شد. تحقیقات نشان داد که جسد متعلق به یک پیرمرد به نام محمد الیمنی که بازنشسته دولت بوده است. در گردن جسد محمد جای بریدگی وجود داشت که نشان از قتل او با جسمی نوک تیز داشت.

خانه محمد که در طبقه همکف یک آپارتمان واقع شده بود نیز به هم ریخته بود.

تحقیقات ادامه پیدا کرد تا این که یکی از همسایه ها به پلیس گفت که در روز جنایت مردی را دیده است که با کیسه سیاه رنگی از خانه محمد خارج شده است.

چهره نگاری به کمک شاهدان نشان داد که فرد گفته شده شرور سابقه داری به نام احمد عبدالباسط است. در ادامه پاتوق احمد شناسایی شد و تیمی از ماموران با کمین در محل رفت و آمد احمد او را به دام انداختند.

احمد در ابتدا منکر جنایت شد اما بالاخره زبان باز کرد و گفت که به دلیل اعتیاد به پول نیاز داشته است و از طرفی با زاغ زنی متوجه شده بود که مقتول یک پیرمرد است که تنها زندگی می کند به همین دلیل به طمع دستیابی به پول زمانی که پیرمرد خانه را ترک کرده بود وارد خانه او شد اما در همین هنگام پیرمرد در خانه خود را باز کرد و با احمد رو به رو شد و شروع به داد و فریاد کرد.

به همین دلیل احمد به سمت آشپزخانه دوید و یک چاقو برداشت تا پیرمرد را ساکت کند؛ احمد ضربه ای به گردن پیرمرد زد و او به زمین افتاد.

پس از لحظاتی احمد متوجه شد که پیرمرد مرده است؛ به همین علت یک کیسه سیاه رنگ برداشت و چاقویی که با آن پیرمرد را به قتل رسانده بود در آن گذاشت و از صحنه جنایت فرار کرد.

با اعتراف احمد رسیدگی به پرونده این جنایت پس از بررسی توسط معاون مدیر امنیتی بخش شمالی کشور به دادستان واگذار شد

منبع:خبرپو


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *