آغاز ثبت‌نام مرحله دوم وام ویژه دکترا

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵


آغاز ثبت‌نام مرحله دوم وام ویژه دکترا

آغاز ثبتنام مرحله دوم وام ویژه دکترا

 

545591163

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت تمامی وامهای دانشجویی مربوط به نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 دانشجویان خبر داد و گفت: ثبتنام مرحله دوم وام ویژه دکترا مربوط به فصل زمستان از اوایل بهمن آغازشده است.

ذوالفقار یزدان  مهر با اعلام این خبر گفت: وام ویژه دکترا از مهرماه سال جاری با تأکید و حمایت وزیر علوم و هم‌چنین حمایتهای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با رویکرد جدید آغازشده و در مرحله اول این وام بیش از 12 هزار و 500 نفر ثبت‌نام کردند که حدود 250 میلیارد ریال به آنان پرداخت شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آغاز ثبت‌نام مرحله دوم وام ویژه دکترا خبر داد و عنوان کرد: سامانه ثبت‌نام تقاضای وام از روز گذشته دوم بهمن‌ماه فعال‌شده و تا 30 بهمن‌ماه امکان ثبت‌نام متقاضیان این وام فراهم است.

یزدان  مهر اضافه کرد: با توجه به این‌که درصددیم این وام را تا پایان اسفندماه سال جاری به دانشجویان پرداخت کنیم، لازم است که معاونین دانشجویی دانشگاهها حداکثر تا 23 بهمن‌ماه لیست دانشجویان متقاضی را بررسی، تأیید و به صندوق ارسال نمایند.

وی به مبلغ این وام اشاره کرد و گفت: مبلغ این وام برای دانشجویانی که موضوع پایان‌نامه آنان کاربردی و یا تقاضامحور و مورد تأیید شورای پژوهشی دانشگاه باشد ماهیانه 7 میلیون و 500 هزار ریال و مبلغ وام سایر دانشجویان واجد شرایط 6 میلیون و 500 هزار ریال می‌باشد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان به شرایط بازپرداخت این وام هم اشاره کرد و اظهار داشت: بازپرداخت وام ویژه دکترا همانند سایر وامهای دانشجویی برای کسانی که مشمول خدمت سربازی هستند 2 سال و 9 ماه و برای سایر غیر مشمولین 9 ماه پس از تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر در اقساط 60 ماهه خواهد بود.

یزدان  مهر به زمان‌بندی پرداخت تسهیلات نیمسال دوم اشاره کرد و افزود: دانشجویان عزیز می‌توانند جهت اطلاع از زمان ثبت‌نام و جدول زمان‌بندی پرداخت تسهیلات در نیمسال دوم 96-95 به قسمت بخشنامه‌ها در سایت صندوق رفاه دانشجویان به نشانی www.swf.ir مراجعه نمایند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در پایان تأکید کرد: با برنامه‌ریزی که انجام‌شده است در صورت همکاری دانشگاه ها وامهای ویژه دکترا و تحصیلی قبل از پایان اسفندماه سال جاری پرداخت خواهد شد.

منبع: ایسنا


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *