آغاز ثبت‌نام ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان

دسته: دانشجوی حقوق
بدون دیدگاه
شنبه - 30 بهمن 1395


آغاز ثبت‌نام ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان

آغاز ثبت‌نام ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان

412108016

ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در حالی فعالیت خود را آغاز کرده که 38 استان و دانشگاه از سراسر کشور برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

6 استان و دانشگاه برای نخستین‌بار است که در این مسابقات شرکت می‌کنند این استانها شامل سمنان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، خوزستان و دانشگاههای هنر، تربیت مدرس و صنعتی شریف هستند. دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در مسابقات مناظره می‌توانند برای ثبت‌نام به دفاتر واحد جهاد دانشگاهی محل تحصیل خود مراجعه کرده یا در پایگاه اینترنتی ISDC.IR ثبت‌نام نمایند. بازه زمانی برگزاری مسابقات مرحله استانی- دانشگاهی بسته به زمان‌بندی که واحدها خواهند داشت، نهایتاً در بهار سال 96 انجام خواهد شد.

استان هرمزگان با برگزاری جلسه توجیهی گروههای دانشجویی در قالب 38 تیم، استان یزد با ثبت‌نام گروههای دانشجویی و آذربایجان شرقی با پشت سر گذاشتن مرحله دانشگاهی و برگزاری آن در دانشگاههای علمی کاربری جزو استانهایی هستند که فعالیت خود را زودتر از باقی استانها و دانشگاهها آغاز کرده‌اند.

پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، میزبان 440 تیم دانشجویی از 32 استان و دانشگاه از سراسر کشور بود که از این تعداد 64 تیم به مرحله منطقه‌ای و 16 تیم به مرحله کشوری صعود کردند و در نهایت در مرحله کشوری مسابقات که آذرماه سال جاری در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد، تیم «تنقیح مناط ترافرازنده» از دانشگاه فردوسی مشهد، مقام نخست مسابقات و نشان خواجه‌نصیرالدین طوسی را کسب کرد. منبع: ایسنا

 


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *