آخرین وضعیت پرونده کلاهبردار 500 میلیاردی

دسته: رویداد حقوقی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 16 آبان 1395


آخرین وضعیت پرونده کلاهبردار 500 میلیاردی

رئیسکل دادگستری سیستان و بلوچستان در گفتوگو با میزان خبر داد

آخرین وضعیت پرونده کلاهبردار 500 میلیاردی

ثبت 500 شکایت در دادسرا

خبرگزاری میزان- حجتالاسلام والمسلمین حمیدی در ارتباط با پرونده کلاهبردار میلیاردی جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: در مرحله جمعآوری شکایت شکات پرونده هستیم و تاکنون 500 شکایت ثبت شده است، البته متهم در استانهای تهران، کردستان و گلستان نیز شکاتی دارد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین «ابراهیم حمیدی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده کلاهبردار میلیاردی جنوب استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سرباز مطرح رسیدگی است.

وی ادامه داد: در مرحله جمع‎آوری شکایت شکات این پرونده هستیم که در حال حاضر در شهرستان‎های مختلف استان سیستان و بلوچستان در مجموع 500 طرح شکایت در ارتباط با این موضوع ثبت شده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی تأکید کرد: متهم در تهران، کردستان، گلستان و خراسان رضوی نیز شکاتی دارد که تعداد آنها نسبت به شکات استان سیستان و بلوچستان بیشتر است.

Money Desktop Wallpapers

رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: پرونده باید مراحل رسیدگی و تجدیدنظر را طی کند و ممکن است با توجه به پیچیدگی پرونده و تعداد شکات صلاحیت رسیدگی به این پرونده در استان نباشد. به گزارش خبرگزاری میزان، مهرماه امسال فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری «م.م» کلاهبردار میلیاردی جنوب این استان خبر داد و گفت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان و شناسایی محل دقیق اختفای این فرد، او را درحالی‌که داخل صندوق‌عقب یک خودرو در یک ویلا در شمال دماوند مخفی شده بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار حسین رحیمی اعلام کرد: این متهم حرفه‌ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری 500 میلیارد تومانی از 2 هزار و 50 نفر از شهروندان جنوب سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و گلستان اعتراف کرده است.

منبع: میزان


نوشته شده توسط:صادق کاخکی - 11476 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی را وارد کنید *